Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції стегнова грижа Одеса
Ветта Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції стегнова грижа Одеса
 

Доброго дня, форумчани! Потрібна ваша порада. Мені потрібно робити операцію на стегновій грижі, і я чула хороші відгуки про хірурга Леніку Руслана Григоровича. Хто-небудь робив у нього операцію? Поділіться, будь ласка, своїми враженнями і результатами.
 
Лігія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію в Руслана Григоровича півроку тому. Дуже задоволена результатом. Операція пройшла без ускладнень, і я швидко відновилася. Сама атмосфера в клініці та професіоналізм лікаря залишили найприємніші враження. Можу сміливо рекомендувати.
 
Леандра Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж довелося оперуватися у Леніка Руслана Григоровича. У мене була складна стегнова грижа, але він впорався блискуче. Після операції почуваюся чудово, жодних болів і дискомфорту. Дійсно чудовий хірург.
 
Вілора Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Руслана Григоровича близько року тому. Усе пройшло дуже гладко. Лікар дуже уважний і компетентний. Після операції дала кілька корисних порад щодо відновлення, які дійсно допомогли.
 
Івона Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що Ленік Руслан Григорович - чудовий хірург. Операція на стегновій грижі пройшла успішно, і я швидко повернулася до нормального життя. Він дійсно знає свою справу і дуже піклується про своїх пацієнтів.
 
Денна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж оперувалася у Руслана Григоровича. Усе пройшло чудово, лікар дуже досвідчений і акуратний. Записатися на прийом до нього можна на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Ось його особистий телефон: 380951642976.
 
Власта Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Леніка Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом. Лікар - справжній професіонал, операція пройшла без проблем, і я швидко відновилася. Раджу звернутися до нього.
 
Алінка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович дійсно чудовий хірург. Робила в нього операцію на стегновій грижі півроку тому, і все пройшло чудово. Після операції почуваюся чудово. Він дуже уважний і доброзичливий лікар.
 
Береслава Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Руслана Григоровича, і можу сказати, що це найкращий вибір. Усе пройшло гладко і без ускладнень. Лікар дуже компетентний і відповідальний. Швидко відновилася після операції.
 
Ромія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася до Руслана Григоровича. Операцію зробив чудово, все пройшло без ускладнень. Дуже професійний і уважний лікар. Рекомендую його всім.
 
Персія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - справжній професіонал. Робила в нього операцію на стегновій грижі, і результат перевершив усі очікування. Операція пройшла без проблем, і я швидко повернулася до нормального життя. Дуже вдячна йому!
 
Адельфіна Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 195
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу залишити свій відгук про Руслана Григоровича. Робила в нього операцію на стегновій грижі. Чудовий лікар із золотими руками. Операція пройшла бездоганно, і я швидко відновилася.
 
Алмазитта Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж був досвід операції у Ленік Руслана Григоровича. Все пройшло чудово, результатом дуже задоволена. Чудовий лікар із золотими руками. Рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: