Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція на паховій грижі ціна Одеса
Гречаночка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція на паховій грижі ціна Одеса
 


Добрий день! Нещодавно виявила у себе пахову грижу, і тепер у пошуках хорошого хірурга в Одесі. Дуже важливо, щоб операція пройшла якісно і без ускладнень. Може, хтось із вас стикався з подібною проблемою і може порекомендувати фахівця? Буду дуже вдячна за поради!
 
YEVA Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Гречаночка, я вас дуже розумію! У мене теж пахова грижа, і я вже консультувалася з кількома хірургами в Одесі, але поки не знайшла того, хто б мене повністю переконав в успіху операції. Буду стежити за вашою темою, може, знайдемо хорошого лікаря разом.
 
Women Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я теж у пошуку хірурга для операції на паховій грижі. Уже стільки відгуків перечитала, голова обертом іде. Здається, що всі лікарі хороші, але як вибрати найкращого?
 
AFRODITA Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, можу порекомендувати Леніка Руслана Григоровича. Він оперував мого чоловіка, пахова грижа. Усе пройшло чудово, без ускладнень. Чоловік дуже задоволений результатом.
 
xSti Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила операцію у Леніка Руслана Григоровича. Дуже уважний і грамотний фахівець. Операція пройшла швидко і безболісно. Уже через кілька днів я повернулася до звичайного життя.
 
Таиssия Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую рекомендації! Ленік Руслан Григорович - чудовий хірург. У мене була складна пахова грижа, але він впорався на відмінно. Дуже вдячна йому за професіоналізм і турботу.
 
Kapri Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію в Руслана Григоровича півроку тому. Усе пройшло ідеально. Ніяких болів, ніяких ускладнень. Лікар від Бога!
 
Kozadereza Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - лікар із золотими руками. Оперував мою маму, пахова грижа. Мама в захваті, каже, що він повернув їй радість життя.
 
Me4tA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Леніка Руслана Григоровича. Він не тільки чудовий хірург, а й дуже приємна людина. Завжди вислухає, все пояснить, заспокоїть.
 
olly55 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, у мене теж пахова грижа. Після ваших відгуків вирішила звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Записалася на консультацію, дуже сподіваюся, що він мені допоможе.
 
Leon4a Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
А як ви записалися на консультацію до Руслана Григоровича? Підкажіть, будь ласка, контакти.
 
Анаконда Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Leon4a, він приймає на Валиховському провулку 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Особистий телефон 380951642976.
 
RoseRa Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - справжній професіонал своєї справи. Оперував мого батька, пахова грижа. Батько швидко відновився і повернувся до активного життя.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: