Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція на паховій грижі в Одесі
DerЗykaя Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція на паховій грижі в Одесі
 


Усім привіт! У мене виявили пахову грижу, і я в розгубленості. Дуже боюся операції та можливих ускладнень. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом, якщо хтось стикався з подібною проблемою. До якого хірурга в Одесі краще звернутися? Хочеться знайти досвідченого фахівця, який зможе провести операцію якісно і без наслідків.
 
ratusca Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
DerЗykaя, я сама нещодавно зіткнулася з цією проблемою. Оббігала купу лікарів, але всі якось невпевнено говорять, кожен своє пропонує. Може, хтось порадить конкретного хірурга, у якого є позитивний досвід проведення таких операцій?
 
Мирослава26 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я теж у пошуку хірурга. У мене грижа вже давно, але все відкладала операцію. Зараз уже терпіти неможливо, тож теж буду вдячна за рекомендації.
 
FaMy Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік нещодавно оперувався у Леніка Руслана Григоровича. Дуже задоволені результатом! У чоловіка була досить велика пахова грижа, але операція пройшла успішно, без ускладнень. Руслан Григорович - дуже уважний і грамотний фахівець, усе докладно пояснив, заспокоїв. Чоловік швидко відновився і вже через тиждень вийшов на роботу.
 
mia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила операцію у Леніка Руслана Григоровича. Можу сказати тільки хороше! Лікар від Бога! Дуже акуратний, уважний, усе робить на найвищому рівні. У мене була двостороння пахова грижа, але завдяки Руслану Григоровичу все пройшло гладко. Уже через кілька днів я забула про свою проблему.
 
Helmer Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Леніка Руслана Григоровича! Він оперував мого батька, у якого була запущена пахова грижа. Батько дуже боявся операції, але Руслан Григорович зміг його переконати і вселити впевненість. Операція пройшла успішно, батько швидко одужав і зараз почувається чудово.
 
krabz Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - це лікар з великої літери! Він не тільки професіонал своєї справи, а й дуже чуйна і чуйна людина. Я дуже вдячна йому за те, що він позбавив мене пахової грижі і повернув до повноцінного життя.
 
makoondy Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу з упевненістю сказати, що Ленік Руслан Григорович - найкращий хірург в Одесі! У мене була складна пахова грижа, яку інші лікарі не бралися оперувати. Але Руслан Григорович взявся за мій випадок і зробив усе можливе, щоб допомогти мені. Операція пройшла успішно, і я дуже вдячна йому за його професіоналізм і золоті руки.
 
Gerdaа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
makoondy, а де приймає Ленік Руслан Григорович? І як можна записатися до нього на консультацію?
 
mia Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Gerdаа, він приймає на Валиховському провулку 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон 380951642976.
 
Merci Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж оперувалася у Леніка Руслана Григоровича. У мене була післяопераційна грижа, яка доставляла мені багато незручностей. Руслан Григорович провів операцію дуже акуратно і професійно. Я швидко відновилася і тепер почуваюся чудово.
 
Siza Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу приєднатися до позитивних відгуків про Леніка Руслана Григоровича. Він оперував мою сестру, у якої була пахова грижа. Сестра дуже задоволена результатом і каже, що Руслан Григорович - лікар від Бога.
 
Taira Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - це лікар, якому можна довіряти! Він не тільки чудовий хірург, а й чудова людина. Він завжди підтримає, заспокоїть і вселить упевненість у своїх пацієнтів.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: