Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція на паховій грижі Одеса
uzetka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція на паховій грижі Одеса
 


Добрий день! У мене діагностували пахову грижу, і я дуже хвилююся з приводу майбутньої операції. Хотілося б почути рекомендації щодо вибору хорошого хірурга в Одесі, який спеціалізується на таких операціях і має позитивний досвід. Буду вдячна за будь-які відгуки та поради.
 
Bea Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зіткнулася з цією проблемою і довго шукала відповідного фахівця. На жаль, багато хірургів не вселяли довіри, і я ніяк не могла визначитися. Сподіваюся, тут нам зможуть порекомендувати перевіреного лікаря.
 
dapa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене грижа вже давно, але я все відкладала операцію. Зараз ситуація погіршилася, і я змушена шукати хірурга. Буду вдячна за будь-які рекомендації.
 
olgalash Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік нещодавно переніс операцію з видалення пахової грижі у лікаря Леніка Руслана Григоровича. Ми залишилися дуже задоволені результатом! У чоловіка була досить велика грижа, але операція пройшла успішно, без ускладнень. Руслан Григорович - висококваліфікований фахівець, який детально пояснив усі нюанси і відповів на всі наші запитання. Чоловік швидко відновився і повернувся до звичного життя.
 
ZUNY Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також оперувалася у лікаря Леніка Руслана Григоровича. Можу сказати тільки хороше! У мене була двостороння пахова грижа, і я дуже переживала. Але завдяки професіоналізму Руслана Григоровича операція пройшла без проблем. Уже через кілька днів я почувалася значно краще.
 
ДаШШа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую позитивні відгуки про лікаря Леніку Руслана Григоровича! Він оперував мого батька, у якого була запущена пахова грижа. Батько довго не наважувався на операцію, але Руслан Григорович зміг його переконати і провести успішне втручання. Зараз батько почувається чудово і дуже вдячний лікарю.
 
oleGey Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Ленік Руслан Григорович - справжній професіонал своєї справи! Він не тільки досвідчений хірург, а й дуже уважний і турботливий лікар. Я дуже вдячна йому за те, що він позбавив мене пахової грижі і повернув до нормального життя.
 
Katosha Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
З цілковитою впевненістю можу сказати, що лікар Ленік Руслан Григорович - один із найкращих хірургів в Одесі! У мене була складна пахова грижа, яку інші лікарі не бралися оперувати. Але Руслан Григорович успішно провів операцію, і я дуже вдячна йому за його майстерність і професіоналізм.
 
xLoran Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також хочу подякувати лікарю Леніку Руслану Григоровичу! Він провів мені операцію з видалення пахової грижі, і я дуже задоволена результатом. Лікар завжди був на зв'язку, відповідав на всі запитання і підтримував мене на всіх етапах лікування.
 
Мирослава26 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
xLoran, підкажіть, будь ласка, де приймає лікар Ленік Руслан Григорович і як можна записатися до нього на консультацію?
 
xLoran Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
він приймає в першому хірургічному відділенні на Валиховському провулку 3 і у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії МКЛ № 10. Його контактний телефон: 380951642976.
 
Gelyash Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також оперувалася у лікаря Леніка Руслана Григоровича. У мене була післяопераційна грижа, яка завдавала мені багато дискомфорту. Руслан Григорович провів операцію дуже акуратно і професійно. Я швидко відновилася і дуже вдячна йому за його допомогу.
 
musichka Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Ленік Руслан Григорович - це лікар, якому можна повністю довіряти! Він не тільки чудовий хірург, а й чудова людина, яка завжди підтримає і заспокоїть своїх пацієнтів.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: