Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції на паховій грижі в Одесі
Аarina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції на паховій грижі в Одесі
 


Здраствуйте! Виникла необхідність зробити операцію на паховій грижі. Хочу звернутися до хорошого фахівця в Одесі, щоб операція пройшла якісно і без наслідків. Підкажіть, до кого краще звернутися?
 
Лледі Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене та сама проблема, вже довгий час мучуся з паховою грижею. Консультувалася з кількома хірургами в Одесі, але ніхто не вселив упевненості. Буду стежити за рекомендаціями тут.
 
Manka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукаю хірурга для операції на паховій грижі. Були на консультаціях у різних фахівців, але ясності з приводу результату операції поки немає. Сподіваюся, тут підкажуть хорошого лікаря.
 
Аноніма Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію на паховій грижі у Леника Руслана Григоровича. Відмінний фахівець, без наслідків. Мій випадок: діагноз - пахова грижа, виникла поступово, почала заважати і морально, і фізично. Радили багатьох, але обрала Леніка Руслана Григоровича. Практикуючий, досвідчений, молодий, контактний і уважний лікар. Операція тривала годину, больових відчуттів практично не було. Того ж дня пішла додому, жодного болю і неприємних відчуттів. Щодо вартості треба консультуватися з ним, випадки бувають різні.
 
ygrumaya Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна!.. Руслан Григорович Ленік - чудовий хірург. У мене була пахова грижа, яка сильно заважала. Після численних пошуків і консультацій вирішила звернутися до нього. Операція пройшла чудово, жодного болю, наступного дня вже була вдома.
 
Brightonа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Проводила операцію на паховій грижі у Леника Руслана Григоровича. Довго шукала відповідного лікаря, зупинилася на ньому через його досвід і відгуки. Операція тривала близько години, почувалася комфортно. Наступного дня була вдома, болю і неприємних відчуттів не було.
 
Анна_З Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж був досвід операції на паховій грижі у Леника Руслана Григоровича. Операція пройшла безболісно і швидко. Післяопераційний період пройшов гладко, жодного болю чи дискомфорту.
 
Darina1 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Леніка Руслана Григоровича. Робила в нього операцію на паховій грижі. Дуже уважний і досвідчений лікар. Усім раджу звертатися до нього.
 
dr4ug Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича?
 
Лледі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович приймає на Валиховському провулку 3, перше хірургічне відділення та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Особистий телефон: 380951642976. Телефонуйте, не пошкодуєте!
 
Tanya Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила операцію у Леніка Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом, жодного болю і дискомфорту після операції. Рекомендую його всім, у кого проблеми з грижею.
 
UlasKa Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція на паховій грижі у Леніка Руслана Григоровича пройшла успішно. Дуже задоволена результатом.
 
БАНШИ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Руслана Григоровича Леника. Операція пройшла успішно, без ускладнень. Лікар із золотими руками, рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: