Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікування грижі білої лінії живота в Одесі
Дяків Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування грижі білої лінії живота в Одесі
 


Вітаю всіх! У мене діагностували грижу білої лінії живота, і тепер шукаю хорошого хірурга в Одесі, щоб провести операцію якісно і без наслідків. Хто може порекомендувати перевіреного фахівця?
 
Картер Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене така ж проблема. Консультувався з кількома хірургами в Одесі, але ніхто не зміг гарантувати позитивний результат. Хотілося б дізнатися, чи є хтось зі справді гарною репутацією.
 
JojiM Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж у пошуку хорошого хірурга. Багато читав і чув, але все якось неоднозначно. Хтось може порекомендувати конкретного фахівця, у якого вже оперувалися?
 
Аніса Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернути увагу на Руслана Григоровича Леніка. Він працює в Одесі і спеціалізується на операціях із грижі білої лінії живота. У мене особисто був позитивний досвід із ним.
 
Mountain8 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович Ленік - дійсно чудовий хірург. Мого батька він оперував рік тому, і все пройшло успішно. Операція була виконана без ускладнень, і відновлення пройшло швидко.
 
Шура1990 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшов операцію в Руслана Григоровича минулого літа. Він дійсно знає свою справу. Післяопераційний період пройшов без проблем, і я швидко повернувся до нормального життя.
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу додати, що в нього золоті руки. Оперував мене за рекомендацією друзів, і я залишився дуже задоволений результатом. Він використовує сучасні методи й обладнання, що теж вселяє довіру.
 
Аріадна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо в когось є сумніви, відкиньте їх. Руслан Григорович - один із найкращих хірургів в Одесі. Я багато про нього читав і чув тільки позитивні відгуки.
 
tartanya Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
А як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича? Не хотілося б чекати довго.
 
Mountain8 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я записувався через його особистий номер: +380951642976. Приймає на Валиховському провулку 3 і в МКЛ №10. Раджу зателефонувати заздалегідь, щоб дізнатися всі подробиці.
 
Еда Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович оперував мене три місяці тому. Процедура пройшла гладко, і я швидко відновився. Дуже вдячний йому за професіоналізм і увагу.
 
Іполіта Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтвердити позитивні відгуки. Звернувся до нього за рекомендацією і не пошкодував. Операція пройшла успішно, і я вже забув про свою проблему.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: