Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія Одеса ціна (Відеогастроскопія Одеса ціна)
Відеогастроскопія Одеса ціна
Myasnikovvva Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеогастроскопія Одеса ціна
 


Підкажіть, де краще пройти відеогастроскопію в Одесі?
 
Nino0o Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, в Одрексі просто найогиднішим чином провели процедуру відеогастроскопії. Було страшенно боляче, при цьому не почула нормальних пояснень і не отримала очікуваного результату дослідження! Було таке відчуття, що лікарю байдуже, як почувається пацієнт під час проведення процедури.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, в Одрексі роблять жахливо.
 
Kukuruzam Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відеогастроскопії в клініці Медея з кислотним тестом і тестом на хелікобактер сильно болів живіт, були невеликі виділення крові. Через кілька годин, уже на роботі, знепритомнів. Через деякий час поступово все прийшло в норму. Більше туди на це дослідження не піду і вам не раджу.
 
Marichka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
А я за рекомендацією звернулася до Леніка Руслана Григоровича. Величезний респект лікарю за професіоналізм, доброзичливість і чуйне ставлення до пацієнта. Залишилася під великим враженням від роботи лікаря. Якби всі лікарі були такі ж, як Ленік Р.Г., то і обстеження, і лікування проходило для хворих легше, не так тривожно.
 
Kristy12 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
А я робила в 11 лікарні, потім довелося переробляти, оскільки обстеження виявилися не точними.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також звернулася за рекомендацією знайомих до Леніка Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом.  Процедура сама по собі неприємна. Але лікар зробив її стрімко, згладивши якомога всі неприємні моменти. За що окреме спасибі! Потім детально розпитав про моє захворювання і так само детально пояснив мені про те, що виявила процедура. Залишилася найвищої думки про компетенцію Руслана Григоровича.
 
TigerLily Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Online
У мене теж був досвід обстеження у Леніка Руслана Григоровича, згоден, що процедура не з приємних, але він проводить її дуже акуратно і професійно.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Леніка Руслана Григоровича. Я робила в нього відеогастроскопію за рекомендацією сімейного лікаря і залишилася задоволена. Страшилок чула багато, але я зрозуміла: все залежить від лікаря. Руслан Григорович розвіяв усі мої страхи. Своєю увагою, доступно все пояснив. А процедура пройшла чудово. Руслан Григорович - лікар із добрим серцем, золотими руками і професіонал своєї справи.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на обстеженні у Леніка Р.Г. за рекомендацією гастроентеролога. Хочу відзначити професіоналізм і якість роботи цього чудового лікаря. З перших хвилин спілкування Руслан Григорович розташовує до себе. Спочатку він розмовляє з пацієнтом, все пояснює і після цього проводить обслуговування. Було не боляче, просто неприємно. Після обстеження все дохідливо зрозумілою мовою роз'яснює. Дуже задоволена. Дуже рекомендую.
 
Валентина45 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 140
Репутація: 0
Статус: Offline
Може у когось залишився контактний номер Леніка Руслана Григоровича, поділіться?
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, ось номер телефону: +380951642976.
 
Zubkov Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний, спокійний і чуйний лікар! Відеогастроскопію провів акуратно і швидко (близько хвилини). Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія Одеса ціна (Відеогастроскопія Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: