Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія Одеса відгуки (Відеогастроскопія Одеса відгуки)
Відеогастроскопія Одеса відгуки
Володимира Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 245
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеогастроскопія Одеса відгуки
 


Здрастуйте, підкажіть, мені до якого лікаря краще звернутися для проведення відеогастроскопії, процедура не з приємних і хочеться потрапити до кваліфікованого лікаря.
 
Lyona56 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли призначили відеогастроскопію, світ трохи завалився, ніколи раніше не робила подібного і, звісно, дуже переживала за кваліфікацію лікаря, наслухалась від знайомих різного, що і їсти потім не можна, і горло болить, і взагалі ледве дихаєш.  За рекомендаціями колег по роботі, звернулася до Леніка Р. Г., лікар зустрів мене посмішкою і гарним настроєм, поговорив зі мною, тим самим трохи заспокоївши, роз'яснював усі свої дії, щоб не було страшно. Сама процедура пройшла досить таки швидко, займає пару хвилин (хоча звичайно вони здавалися вічністю). Після всього жодних неприємних відчуттів у горлі не було, вільно одразу поїла і жодного дискомфорту не відчула. Тому сміливо можу порекомендувати цього лікаря!
 
Інара Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедура відеогастроскопія неприємна - але 1 хвилину з таким лікарем, як Ленік Р.Г., ви легко зможете пережити. Терпіти не можу відеогастроскопію, але раз на п'ятирічку проходжу. Тепер не страшно й частіше. Ввічливий і добродушний лікар! Причому якість обстеження через швидкість не страждає. На лікарів-ендоскопістів надивилася. Видно, коли людина цікавиться і якісно підходить до роботи!
 
Євпраксія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила дослідження у цього Руслана Леніка. Дуже переживала, бо вперше прийшла на цю процедуру, але виявилося, що я даремно тільки хвилювалася. Він виявився дуже чуйним, професійним, тож провів усе необхідне швидко, грамотно і зовсім непомітно.
 
Новгородцев Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Спадковий виразковик, тож у сім'ї багатий досвід обстежень шлунка та кишківника. І тільки в Руслана Григоровича Леніка ми дізналися, що відеогастроскопія може бути швидкою і не болісною. М'який і ввічливий фахівець.
 
Марьямна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибрав лікаря Леніка Руслана Григоровича за рекомендацією знайомого лікаря і не пошкодував жодного разу! Дуже уважний і ввічливий лікар! Вислухав скарги, під час процедури відеогастроскопії заспокоював, підказував, як правильно дихати, підбадьорював. Видно, що він - фахівець своєї справи, все пояснив, показав на моніторі процес... Якщо вам потрібно зробити відеогастроскопію, то рекомендую тільки до Леніка Р.Г.! Загалом, враження від відвідування лікаря і процедури, яку він проводив, тільки позитивне! Видно, що людина на своєму місці, справжній професіонал.
 
Гуляша Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
До Р.Г. Леніка звернулася за відгуками знайомої, оскільки панічно боялася відеогастроскопії, то вирішила піти тільки до першокласного фахівця. Ні краплі не пошкодувала. Все пройшло швидко, грамотно. Доктор Ленік - професіонали своєї справи!
 
Клавдія1993 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж була на відеогастроскопії у Леніка Р.Г. Прийшла з давньою проблемою і дуже боялася погіршення стану, було сильне хвилювання. Дуже неприємна процедура, але лікар проводив її дуже акуратно і дбайливо. Потім усе, що відбувається в моєму шлунку, показав на моніторі, все пояснив, що там і як. Уперше зустрічаю лікаря, який із такою скрупульозністю й увагою проводить процедуру, ти відчуваєш, що не байдужа, що ти в надійних руках. Чесно кажучи, якби я знала цього лікаря раніше, то ходила б тільки до нього.
 
Груша Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - лікар від бога. Відеогастроскопію провів зовсім безболісно!  Не потрібно боятися проходити цю маніпуляцію! Доктора дуже рекомендую.
 
Капітоліна Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже неодноразово проходжу обстеження відеогастроскопію в лікаря Леніка Р.Г. Це високопрофесійний лікар, турботлива, чуйна, уважна людина. Готова дати потрібну, правильну пораду, відповісти на будь-які запитання. Одним словом, Руслан Григорович - лікар із великої літери! У його руках процедура проходить безболісно, у спокійній і добрій обстановці.
 
Зіновія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можу я дізнатися номер телефону Руслана Григоровича Леніка?
 
Інара Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
+380951642976, звертайтеся.
 
Капека Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже боялася проходити відеогастроскопію, але лікар швидко розташував до себе. Процедура зайняла від сили 7 хвилин. Не боляче, можливо трохи неприємно, але однозначно терпимо. Якби всі лікарі були б такі, як Руслан Григорович, можливо, навколо цієї процедури було б менше негативу і страху.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія Одеса відгуки (Відеогастроскопія Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: