Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія в Одесі (Відеогастроскопія в Одесі)
Відеогастроскопія в Одесі
Оліса Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір, форумчани! Потрібно провести відеогастроскопію, знаю процедура не з приємних. Якого лікаря можете порадити, який найкраще робить це обстеження?
 
Владилена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я роблю з Леніком Русланом Григоровичем це дослідження вже 4-й раз. Він чудовий лікар, усе робить ґрунтовно, показує і коментує, з ним процедура проходить дуже спокійно і якісно. Рекомендую!
 
Аксаков Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звертався до Леніка Р.Г. через необхідність провести контрольну відеогастроскопію після загострення і лікування виразкової хвороби. Складну і малоприємну маніпуляцію Руслан Григорович провів просто чудово! Він - фахівець найвищого класу!
 
Гликерія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Йшла на відеогастроскопію з жахом, бо робила до цього 2 рази в іншого лікаря, і це було жахливо! Пекельний біль під час процедури і дискомфорт протягом наступного дня! Коротше, ви розумієте мій настрій - коліна тряслися від страху. І тут у Руслана Григоровича все перевернулося. Виявилося зовсім, тобто абсолютно не боляче, навіть жодного дискомфорту ні під час, ні після процедури не було. Це чудовий, уважний, турботливий, професійний лікар! Не бійтеся, хто ще боїться. Ідіть до Леніка Р.Г!
 
Серафимка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Леніка Р.Г. вперше, і була в захваті, не очікувала, що така процедура може бути комфортною. До цієї процедури ходила до іншого лікаря, але це було "жахливо". Руслан Григорович мене заспокоїв, налаштував на процедуру. Усім раджу!
 
Ревміра Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зазначити, що Руслан Григорович - професійний лікар, дуже уважний, доброзичливий, ввічливий. Процедуру відеогастроскопії робить безболісно. Раніше я вже робила цю процедуру і можу порівняти. Усім рекомендую лікаря.
 
Нонна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила відеогастроскопію у лікаря Леніка Р.Г., робила це п'ятий раз у своєму житті, але з цим лікарем ніхто не зрівняється, це супер лікар!
 
Неллі75 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Така складна процедура, як відеогастроскопія, пройшла для мене напрочуд легко завдяки професіоналізму і небайдужому ставленню до своєї справи Леніка Руслана Григоровича.
 
Селена Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - один із небагатьох чудових лікарів. Ендоскопіст від Бога, проходив кілька разів у нього відеогастроскопію, мама і брат теж у нього проходили. Чуйний і уважний, око алмаз. Пройшло все чудово. Хоча цю процедуру я проходив разів 10. Скажу, що в Руслана Григоровича - це найкомфортніша процедура.
 
CryX7 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар чудовий, уважний і до того ж із хорошим почуттям гумору. Знає свою справу на всі 100%. Побільше б таких.
 
Германн Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна зв'язатися з цим лікарем?
 
Серафимка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон Руслана Григоровича +380951642976
 
дила Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, ввічливий і акуратний. Усім рекомендую до нього, кому необхідне обстеження відеогастроскопія.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія в Одесі (Відеогастроскопія в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: