Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеодуоденоскопія Одеса ціна (Відеодуоденоскопія Одеса ціна)
Відеодуоденоскопія Одеса ціна
Моніка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеодуоденоскопія Одеса ціна
 


Привіт! Підкажіть, де краще пройти відеодуоденоскопію і якого лікаря можете порекомендувати?
 
vera67 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила в Арніці, але результат викликає сумніви. Лікар радить перевірити ще раз.
 
Аверінцев Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід в Інто-сані був жахливим. Лікар жахливий! До нього багато разів робила відеодуоденоскопію, і все проходило нормально. А тут було таке відчуття, що я на прийомі у коновала! Усе різко, не дав мені заспокоїтися і правильно дихати, горло потім боліло 2 доби. Лікар зарозумілий. Ні слова не сказав ні до, ні після процедури. Нікому не пораджу! Боляче і незрозуміло.
 
Vardan Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, Одрекс та Інто-сана - огидно і боляче.
 
Брітні Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я за рекомендацією робила цю процедуру у Леніка Р.Г. - чудовий лікар. Усе пройшло чудово, чітко і з увагою. Рекомендую!
 
Лігія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Щороку роблю відеодуоденоскопію в Руслана Григоровича. Процедура неприємна, але завдяки вмілим рукам досвідченого лікаря все проходить швидко і непомітно для пацієнта, головне, виконувати всі інструкції лікаря. Буду і повторно звертатися тільки до нього!
 
Вілора Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
І я зверталася до цього лікаря, який просто ідеально провів процедуру відеодуоденоскопії безболісно! Руслан Григорович заслуговує найкращих похвал!
 
Денна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Проходила в нього делікатну процедуру відеодуоденоскопію. Було дуже страшно, але лікар зумів заспокоїти. Весь процес спілкувався зі мною, не мовчав. Начитавшись в інтернеті відгуків, думала, що без наркозу цю процедуру нереально пройти. В умілих руках Руслана Григоровича все пройшло практично безболісно. Був один момент, але це скоріше через анатомічну особливість. Загалом навіть дуже неприємних відчуттів я не відчула.
 
Юзефа Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедура, звісно, неприємна, але за допомогою Руслана Григоровича все пройшло швидко й комфортно, лікар дуже допомагав словами, говорив, як краще і що робити, заспокоював - це дуже допомагає під час такої процедури. Якщо буде потрібно, буду проходити процедуру саме у Леніка Р.Г.
 
Maryanna5 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися номер телефону Леніка Руслана Григоровича і де він приймає?
 
Береслава Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться, будь ласка, номером телефону Леніка Руслана.
 
Вілора Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан приймає на Валиховський провулок 3 і в МКЛ № 10. Його номер телефону: +380951642976.
 
Індіра1996 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Також за рекомендацією робила відеодуоденоскопію у Леніка Руслана. Дуже грамотний і уважний лікар.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеодуоденоскопія Одеса ціна (Відеодуоденоскопія Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: