Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеодуоденоскопія в Одесі відгуки (Відеодуоденоскопія в Одесі відгуки)
Відеодуоденоскопія в Одесі відгуки
Зінуля Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеодуоденоскопія в Одесі відгуки
 


Вітаю! Мені потрібно пройти відеодуоденоскопію, і я хотів би почути ваші рекомендації. Де найкраще це зробити? І може хтось порекомендує хорошого лікаря?
 
Dann265 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робив відеодуоденоскопію в Арніці, попалася огидна лікарка, коли під час процедури в мене з'явився дикий біль унизу живота, лікарка жодним чином не спробувала заспокоїти й постаратися зробити все акуратніше, а тільки почала кричати на мене: "Або замовкни, або закінчуємо дослідження". У підсумку, мене тільки змучили і ніякого толкового результату від дослідження отримано не було, не раджу.
 
Іполіта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Леніка Р.Г., і він чудовий лікар-ендоскопіст. Процедура пройшла чудово, швидко, чітко і з душею. Якщо комусь ще потрібно, я знаю, до кого звернутися.
 
Елен Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звернулася до Леніка Руслана за рекомендацією. Я дуже погано переношу цю процедуру, але лікар був дуже турботливим і контролював процес.
 
Аскар Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Р.Г. - це лікар, якого можна сміливо рекомендувати. У мене процедура проходила без наркозу. У цього лікаря дуже "легка рука". Для медика це одна з головних переваг.
 
Юріус Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також проходив у Леника за рекомендацією. Процедура не приємна, але лікар проводить її акуратно і безболісно.
 
СкоттШелбі Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходив відеодуоденоскопію вперше. Багато чув про те, що процедура болюча. Але хвилювався марно. Руслан Григорович виконав свою роботу професійно і безболісно. Раджу всім - чудовий лікар.
 
Zolotareva Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - лікар від Бога. Усе пояснив, заспокоїв, провів цю процедуру без болю і дискомфорту. Сама процедура пройшла всього за 10 хвилин. Рекомендую цього лікаря!
 
Аліса49 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від бога. Яке щастя, що є ще такі лікарі! Уважний, ввічливий, професіонал у своїй справі.
 
Екаttерина Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна дізнатися номер телефону Леніка Руслана Григоровича і місце його роботи?
 
Юріус Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає за адресами: Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, і вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
tatyannaa Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, залиште номер телефону Леника.
 
Елен Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, ось номер телефону Руслана Григоровича: +380951642976.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеодуоденоскопія в Одесі відгуки (Відеодуоденоскопія в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: