Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеобронхоскопія Одеса ціна (Відеобронхоскопія Одеса ціна)
Відеобронхоскопія Одеса ціна
Karim Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеобронхоскопія Одеса ціна
 


Добрий вечір! Шукаю досвідченого фахівця для проведення відеобронхоскопії. Може хтось порекомендувати хорошого лікаря?
 
Пітт Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Руслана Григоровича - професіонал своєї справи. Уважний і доброзичливий до пацієнтів. Обираю його для відеобронхоскопії щоразу.
 
АліNa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Приходила на прийом до Леніка Р.Г, щоб зробити відеогастроскопію. Багато років турбували болі в шлунку, але не наважувалася на це обстеження через страх і численні моторошні історії від друзів. У підсумку вирішила робити гастроскопію "уві сні". Але навіть такий варіант мене дуже лякав, оскільки раніше ніколи не доводилося робити ні наркоз, ні седацію. Лікар виявився вкрай доброзичливим, заспокоїв мене. У підсумку я просто заснула, потім мене розбудила медсестра. И... о, диво! Результати вже готові. Руслан Григорович докладно все описав і роз'яснив. Жодних неприємних відчуттів після виходу з медикаментозного сну не було. Горло не дерло, нічого не боліло. З чого можу зробити висновок, що Руслан Григорович проводив дослідження професійно й акуратно.
 
Аніса Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - чудовий лікар! Відеобронхоскопію робила не вперше, але вперше у Руслана Григоровича. Лікар усе пояснив, як потрібно поводитися, щоб легше перенести. Таких рекомендацій раніше не знала. Навіть туш не розмазалася. Після процедури докладно все розповів, на фотографіях показав, дав рекомендації. Тепер тільки до нього! Мало у нас таких лікарів, які до пацієнтів з такою добротою і турботою ставляться. Усім рекомендую лікаря!
 
DF1981 Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Шикарний лікар - заспокоїв, усе пояснив, дуже уважний і чуйний. Рекомендую на 1000%.
 
Флавія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
І я дуже задоволений роботою Леніка Руслана Григоровича. Якщо вам страшно звертайтеся тільки до нього. Він справжній професіонал.
 
Харитина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Р.Г. - рідкісний випадок ідеального поєднання приголомшливих людських якостей і високої професійної майстерності.
 
LepsGregor Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець. За можливості намагаюся потрапити саме до Руслана Леніка. Була в нього на прийомі кілька разів. Під час проведення процедури знаходить добрі слова, від чого стає спокійніше. Після закінчення все розповість, дасть рекомендації. Висновок оформляється об'ємний, докладний. Усім рекомендую цього лікаря.
 
Mountain8 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато разів робила відеобронхоскопію, але такого уважного і небайдужого лікаря не зустрічала! Руки золоті, лікар від Бога! Заспокоїв, пояснив усе. Після процедури зробив рекомендації. Тепер тільки до Руслана Григоровича на таку процедуру, якщо знадобиться.
 
Анохіна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила відеобронхоскопію у лікаря Леніка Р.Г. - дуже задоволена результатами і його людським ставленням. Рекомендую цього лікаря!
 
Шура1990 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можна дізнатися контактні дані Леніка Р.Г?
 
DF1981 Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний номер Руслана Григоровича +380951642976, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Абігаль Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще раз переконуюся, що Руслан Григорович - найкращий вибір для відеобронхоскопії. Рекомендую всім!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеобронхоскопія Одеса ціна (Відеобронхоскопія Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: