Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Послуги в Одесі » Ветеринарний лікар додому (Ветеринарний лікар додому)
Ветеринарний лікар додому
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Ми тимчасово проживаємо в Києві, і у мене є собака, Кавказька вівчарка. Кілька днів тому, вона якось стала малорухлива, а сьогодні лежить цілий день і скиглить. Мабуть, її щось турбує. Але її я точно не зможу довести до ветеринарної клініки, бо вона не встає, а вручну я її не підніму. Підкажіть, може є такі лікарі, які можуть приїхати додому?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Огляньте уважно вашу собаку, можливо, коли ви її вигулювали, вона могла підчепити кліща, і тому їй зараз погано. У нашого собаки були подібні симптоми, поки не знайшли й не витягли його.
 
Єгорівна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
А скільки вашому собаці? У нас псу було 16 років, і теж так різко зліг, і потім його не стало. Але це старече у тварин, тут уже ніякий ветеринар не допоможе.
 
Малина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо собака скиглить і не встає, то вам терміново потрібно шукати чоловічу допомогу, і везти тварину до ветеринарної клініки, якщо хочете врятувати свого пса. Може в нього щось серйозне, що потребує невідкладної допомоги. До речі, ось тут спробуйте дізнатися з приводу виклику ветеринара
додому, начебто в цій ветеринарній клініці надає таку послугу *ДРУГ*
 
Люся45 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Обов'язково потрібно їхати в клініку
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Послуги в Одесі » Ветеринарний лікар додому (Ветеринарний лікар додому)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: