Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Магазин
Solnechnaya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго всім дня. Потрібна порада від людей, які розуміються на такому бізнесі. У мене магазин жіночого одягу, але виручка маленька. Ось і ламаю голову як залучити покупців. Може асортимент якось розширити? Або що ще придумати можна?
 
Wetochka Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну дивіться, якщо розширювати асортимент, то для цього потрібна більша площа. А то магазини, в яких все захаращене і битком набите, виглядають дуже неприємно. Тож якщо й закуповувати щось, то таке, що не потребує багато місця.
 
Alinia Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
А не думали розпродаж влаштувати? Або просто акцію якусь провести? Адже знижки всі люблять і на них завжди покупці збігаються
 
Milaha Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Треба все поєднати! Відкрити новий взуттєвий відділ і при цьому на честь відкриття влаштувати святкові знижки. Тоді покупців буде багато і про вас одразу дізнаються - чудова реклама вийде
 
Kilan Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Так почніть продавати через розетку продажі відразу зростуть! Але ясна річ за не просто так, але головне ж прибуток! Вірно!
 
Лаки Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще тоді вже вкласти гроші в рекламу свого магазину, адже він уже є, ніж платити постійно чималий відсоток з продажів торговим майданчикам
 
Soniya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж не бачу сенсу, я на "Розетці" давно нічого не купую, тому що там усі ціни явно завищені. Не знаю який відсоток продавці там платять з продажів, але явно немаленький. У мене ось подружка продає дитячий одяг і взуття через кідстаф, і каже, що відмінно йдуть продажі. Та навіть через соцмережі можна продавати, головне, щоб асортимент був хороший і ціни доступні, тоді від клієнтів відбою не буде.
 
Vanan Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже цікаво і для мене
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: