Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Відгуки про будівельні компанії » Якісне утеплення стін в Одесі - Еліт Сервіс (Якісне утеплення стін в Одесі - Еліт Сервіс)
Якісне утеплення стін в Одесі - Еліт Сервіс
kivin76 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Яке опалення в будинку хорошим не буде, якщо стіни не утеплити зараз новими сучасними матеріалами, тепла в будинку не буде. Цього року вирішив не економити на власному здоров'ї, бо ліки в аптеці обійдуться дорожче. А тут ще й компанію пристойну знайшов Еліт Сервіс, яка якісно і недорого робить утеплення стін в Одесі. Зробили всі роботи дуже швидко і якісно, я сам колишній будівельник і можу відрізнити халтуру від добре зробленої роботи. Ці хлопці з Еліт Сервіс справжні професіонали своєї справи, якщо кому треба стіни утеплити, то звертайтеся, вони мені ось свої контакти залишили тел. 073 788 1920
 
serj84 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Кого цікавить облицювання для фасаду, сайдинг і водостічні системи, можу порадити сайт українського виробника alta-profil Якісний матеріал за прийнятними цінами
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Відгуки про будівельні компанії » Якісне утеплення стін в Одесі - Еліт Сервіс (Якісне утеплення стін в Одесі - Еліт Сервіс)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: