Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Забудовник Простір Одеса відгуки (Забудовник Простір Одеса відгуки)
Забудовник Простір Одеса відгуки
Альберт Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Забудовник Пространство Одеса відгуки


Які відгуки можете залишити про забудовника Пространство? Чи справді квартири продаються вже з гарним ремонтом?
 
tangerine11 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Красива архітектура, доступна транспортна розв'язка, власні магазини, фітнес центри, дитячі та спортивні майданчики - надійний забудовник.
 
sunset24 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
З панорамою було гріх не взяти на верхньому поверсі ЖК на Гераневій. У ЖК дві речі я можу назвати розкішними: панорама й архітектура. Радує, що наші стали будувати як у Європі - з усіма зручностями, стали приділяти увагу дизайну.
 
Zhanna072 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Зовнішній вигляд, облаштування і параметри внутрішньої території, планування, панорамні вікна з гарним оглядом, транспортна доступність, розвинена інфраструктура, загалом розташування сприяє комфортним умовам проживання.  Дуже задоволена житлоплощею на Нєдєліна.
 
lion222 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Приємний для прогулянок внутрішній двір, привабливий дизайн корпусів і загалом увесь комплекс зробили зі смаком, дизайн мені подобається прям дуже. Багато простору у квартирі, планування розробили вміло, вийшло зручно.  Хороша шумоізоляція і вентиляція. Зручні паркувальні місця.
 
Vska25 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Забудовник будує відносно швидко, головне, що без шкоди для якості.  Хоча ми взяли студію, але залишилися всім задоволені.
 
shevchuk5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
ЖК на Розкидайлівській мені сподобалася можна сказати з першого погляду, велике значення мало місце і забудовник - дві ключові, які вплинули на моє рішення покупки. Загалом я задоволений на всі 100 своїм вибором, розраховую на максимально комфортне життя тут.
 
Dod45 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре продуманий ЖК на Розкидайлівській з дуже якісним виконанням усередині та зовні. Дуже сподобалася стримана архітектура без зайвих елементів, що враховує наші кліматичні та екологічні реалії. Вразив сквер, що стоїть поруч. Добре продумана шумо- і звукоізоляція. Встановлено генератори для забезпечення життєдіяльності всього будинку, а не тільки ліфтів.
 
Java Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Головні причини купівлі ЖК на Розкидайлівській, такі: 1. репутація забудовника.
2. зручне розташування щодо транспортного сполучення. 3. "культурне сусідство". 4. близькість інфраструктури. 5. незвичайний дизайн. 6. вибір планувань. Внаслідок усього цього ми дійшли висновку, що ЖК повноцінний і у своєму роді унікальний.
 
Ds24 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна поспілкуватися з менеджером СК Пространство?
 
lion222 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете зв'язатися за цим номером: 0800-755-820
 
DF1981 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
На Розкидайлівській чудовий сучасний комплекс. Подбали не тільки про планування, а й про зовнішній вигляд фасадів. Шикарний сквер стоїть поруч. Окреме слово можна сказати про шумо- і звукоізоляцію, зроблено чудово.
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Забудовник Простір Одеса відгуки (Забудовник Простір Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: