Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Забудовник Простір в Одесі відгуки (Забудовник Простір в Одесі відгуки)
Забудовник Простір в Одесі відгуки
Іриза Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Забудовник Пространство в Одесі відгуки


Задумалася про купівлю квартири, зараз підбираю забудовника, який здає квартири з ремонтом. Мене зацікавив забудовник Пространство, які відгуки можете залишити про нього? Будує якісно і в терміни?
 
Агата Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобаються як вони будують швидко, якісно, використовуючи натуральні матеріали. Дизайн кожного будинку індивідуальний, чудова шумо- і звукоізоляція.
 
Маріанна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Простір підходить до будівництва ґрунтовно, архітектура у них ідеальна, підійде під будь-який інтер'єр. Добре підходять до облагороджування та озеленення прибудинкових територій.
 
Ава Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно сказати, за таку вартість очікували умови на порядок нижчі. a тут справді комфорт-клас, як і було заявлено. і якість житла на рівні, і двори просторі з сучасними прощадками.
 
Мілена Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
З чутністю у цієї будівельної компанії все гаразд, не в курсі сімейних драм сусідів! У квартирі тепло. продувів-задудів- протягів немає. Під'їзди чисті й акуратні.  Рекомендую, будують хороші будинки.
 
Еда Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Інфраструктура хороша.  Планування у квартирах вдалі.  Після будівельників переробляти нічого не довелося. Ось власне мій короткий позитивний відгук за 3 місяці проживання.
 
Оліса Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз ми живемо у своїй просторій квартирі з шикарним ремонтом, з прекрасними сусідами. Чесно кажучи, головне, що будинок побудований за новими технологіями і зараз просто з радістю додому повертаюся. Мені дуже подобається жити в Просторі на Донського.
 
Психея Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я і чоловік задоволені, залишилися нашим вибором квартири на Розкидайлівській, у нас гарна квартира, ціна прийнятна на квартиру. Тут все є, інфраструктура розвинена, транспорт добре ходить і садок поруч. Дитячі майданчики мені подобаються, і повітря тут свіже, загалом, що ще треба.
 
Регіна Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми живемо на Донського, у принципі задоволені. Інфраструктура досить розвинена, район чистий. Самі квартири хороші, планування, шумоізоляція.
 
Гайя Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Де знаходиться відділ продажів будівельної компанії Пространство?
 
Агата Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
На Пушкінській 50.
 
Агапія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Квартиру потрібно брати там, де ви хочете прожити все життя, отже, це має бути просто ідеальне місце, таким для себе я бачу Простір на Морському!
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Забудовник Простір в Одесі відгуки (Забудовник Простір в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: