Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Компанія Простір відгуки (Компанія Простір відгуки)
Компанія Простір відгуки
Дебора Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Компанія Пространство відгуки


Хочу придбати нерухомість від будівельної компанії Пространство на Літературній.  Які можете залишити коментарі про цю фірму? Надійний забудовник?
 
Констанція Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Забудовник надійний і перевірений.  Будують якісно і міцно.  Ми вже придбали на Літературній і дуже задоволені.  Район чудовий, близько море, поруч буде знаходиться шикарний парк.
 
Кирьяна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дивилася будинок на Літературній, дуже сподобався. Чудове розташування: недалеко море, поблизу величезний сквер. Територія буде цілодобово охоронятися.  Апартаменти з великими терасами, що виходять на море, вид з них шикарний, просто диво.
 
Нана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
З кількох варіантів зупинилися на цьому. Крапку поставили після відвідування будівельного майданчика, де нам сподобався і навколишній краєвид, і темпи, з якими будівельники зводять нові будинки. Справа залишилася за малим, вибрати саму квартиру.
 
Лія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Але коли ми дізналися про проєкт більше подробиць і планів з умовами, то нас привабила ця пропозиція. Крім гарного екологічно чистого розташування і привабливої ціни, є ще цікаві архітектурні рішення. Монолітні будівлі європейського стилю з невеликою кількістю поверхів. Будинки будуються з урахуванням траєкторії сонця, щоб двори були сонячні, планується наземний паркінг, панорамне скління балконів. Ми взяли в іпотеку, у них досить лояльні умови.
 
Мімозаа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Обрала в цьому ЖК апартаменти в іпотеку. Тут загалом хороший район, де будуть дворики без машин. Квартира мені за плануванням сподобалася. Хотіла оформити її в іпотеку, благо тут надається така можливість. В офісі є представник банку, який розповів умови. Вони мені підійшли. Тепер чекаю, коли можна буде в'їхати у своє новеньке житло.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли підбирали квартиру в новобудові, відразу сподобалися ці споруджувані будинки на Літературній. На мій погляд, тут все комфортно продумано за плануванням і архітектурним рішенням загалом, і розташування зручне, плюс поруч чудовий парк.
 
Раймондаа Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Зваживши всі плюси й мінуси, порадившись із фахівцями, придбав квартиру в Літературному за привабливими цінами. Зараз вони помітно вищі. За ці гроші я отримую сучасний двір, безпеку, чисте повітря за вікном, парковку, продуману інфраструктуру. Взяв трикімнатну квартиру, мене запевнили, що будуть високі стелі, великі панорамні вікна. Фахівець сказав, що цій компанії немає приводу не довіряти. На машині їздити зручно, у цьому районі заторів немає. Думаю, гарне вкладення коштів, буду радий жити тут.
 
Флора Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Місцезнаходження в мальовничому районі нам дуже сподобалося, поки що обираємо апартаменти. Варіантів досить багато, причому в корпусах різної поверховості.  Дуже добре, що апартаменти здаються відразу під ключ.
 
Мімозаа Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось номер телефону: 0800-755-820
 
Амелія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Щасливі, що купили квартиру в цьому ЖК, що будується. проєкт, звісно, чудовий Двори не будуть забиті машинами, для діток збудують майданчик для ігор, поруч буде дуже гарний парк Коротко кажучи, все, як ми і мріяли. Роботи йдуть за графіком, ми спокійні.
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Компанія Простір відгуки (Компанія Простір відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: