Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » ск Простір відгуки (ск Простір відгуки)
ск Простір відгуки
Калі Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
ск Пространство відгуки


Як ви вважаєте вигідно купувати житлові приміщення у ск Пространство? Варто їм довіряти? Якість вони роблять хорошу? Вам подобається ця компанія?
 
Зефір Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Компанія мені подобається. Житло придбали на Нєдєліна, якістю нам подобається, брали квартиру з ремонтом, він зроблений сумлінно. Компанією я задоволений все чисто і прозоро.
 
Йося Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж залишився задоволений. Мені сподобалася окрема вентиляція кожної квартири. хороша звукоізоляція, котельня розташована на даху. Правильно розташована роза вітрів, у дворі вітру немає.
 
Цезар Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалося планування квартир, вікна великі, склопакети якісні, надходить багато світла. Цікавий дизайн, будинки у них не схожі один на одного, завжди різна архетиктура.
 
Полька Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобався генплан житлового комплексу Eco city, планування квартир, розташування. Тут буде все для комфортного життя. Наша сім'я в передчутті переїзду, хоча доведеться почекати закінчення будівництва.
 
Ліна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Проаналізувавши ринок нерухомості, я дійшла висновку, що найвигідніше купувати квартиру на етапі будівництва. Найвигідніші пропозиції з'являються на етапі старту продажів. Таким чином я і вийшла на цього забудовника. Взяти вирішили двокімнатну за іпотекою.
 
Єва25 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже добре, що є велика низка варіацій планувань, але загальна концепція все одно важливіша. По-перше, двори без машин - ідея не нова, але реалізується мало де. Я дуже рада, що зможу тепер із дитиною в колясці не крутитися навколо машин, а спокійно гуляти.
 
Бекка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Простір не тільки будує, а й облагороджує та озеленює територію. Будує хороші дитячі майданчики.
 
Феня Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з менеджером?
 
Полька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
0800-755-820
 
Грейс Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
З дружиною вирішили придбати собі нову квартиру, щоб поруч було тихо, спокійно. Звісно важливим був комфорт і безпека. Виявляється, що є двори без автомобілів - це мене особисто здивувало. Знайшли саме те, що шукали. Буде система охорони та відеоспостереження, панорамне засклення балконів, великі безшумні ліфти, приміщення для зберігання візочків і велосипедів, дитячий майданчик тощо. І до всього цього ще привабливі ціни!
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » ск Простір відгуки (ск Простір відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: