Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Купівля квартири (Купівля квартири)
Купівля квартири
dyuzhov Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім. Скажіть, в якому районі краще, на вашу думку, купувати квартиру в Одесі і, власне кажучи, де краще вести пошук? Мені потрібна однокімнатна квартира.
 
Onduin Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Купувати квартиру потрібно в тому районі, де особисто вам буде зручно жити, тобто поруч із роботою або зі значущими для вас будь-якими об'єктами. Зараз є в пропозиціях дуже багато квартир різного планування.
 
Drogo Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Так само потрібно дивитися і за ціною, тобто я можу вам запропонувати певні райони, але квартири, які там продаватимуться, для вас будуть дуже дорогими. Тому спочатку дізнайтеся вам бюджет максимальний.
 
Hahatun Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаєте, я думаю, що якщо і купувати квартиру, то краще в новобудові, бо це і їжакові зрозуміло, що сучасні споруди проєктують, зважаючи на нові технології, і враховують сучасні потреби. Таким чином якщо ви хочете комфортне і затишне житло шукайте пропозиції від новобудов в нових ЖК
 
Xannerot Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз є в пропозиціях дуже багато квартир різного планування.
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Купівля квартири (Купівля квартири)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: