Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Зніму - Оренда квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Зніму однокімнатну квартиру або кімнату (Зніму однокімнатну квартиру або кімнату)
Зніму однокімнатну квартиру або кімнату
Stervo4ka111 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Зніму однокімнатну квартиру або кімнату на вересень. 0979608647
 
Bodia Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім хто читає!!! Я і моя дівчина хочемо винайняти на довгий термін квартиру, 1 кімнатну, бажано в центрі. За порядок, і оплату вчасно обіцяю. Тільки посередників попрошу не турбувати. Тел. 093-962-23-10, 097-273-29-16,
77-22-517.
 
Metr Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть - а чого взагалі реально щось зняти без участі посередників напряму? У мене таке враження, що вони всюди!
 
Nasar Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, ні. Хіба що вони у вас хороші друзі, знайомі...тоді дивіться "взяти" щось із їхніх баз. Мій найкращий друг колись працював...тому знаю.
 
Lisa5 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А переплата тоді виходить великою?
Взагалі засмучує такий факт, скажу я вам. Хочеться завжди говорити безпосередньо з господарем.
 
Wester Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Тоді дивіться оголошення на колишньому сландо . Там завжди реально знайти прямі контакти господарів, хоча і ріелторів не мало. Але буквально кілька годин і ви самі зможете розрізняти, де оголошення подав господар, а де посередник. Говорячи вам так як ми так само шукали.
 
Данислав Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки посередників попрошу не турбувати
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Зніму - Оренда квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Зніму однокімнатну квартиру або кімнату (Зніму однокімнатну квартиру або кімнату)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: