Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Здам - Оренда квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Зняти квартиру в центрі Одеси? (Зняти квартиру в центрі Одеси?)
Зняти квартиру в центрі Одеси?
Uuuu Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно зняти квартиру в центрі Одеси, підкажіть де це можна зробити. Без посередників бажано.
 
Exiousle Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось цей сервіс дає змогу орендувати квартиру подобово без посередників, прямо від господарів.
 
Natalia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
На ОЛХ зайди, там багато пропозицій, більше ніж скрізь... Знайдеш навіть від господарів.
 
Nasar Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Щось мені не віриться. У мене таке враження, що зараз усе вже захоплено ріелторами.
 
Afonasiy Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
На ОЛХ зручно шукати.
 
Wester Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Саме. Самі довго шукали квартиру, причому щонайменше на рік, і всі дзвінки потрапляли на ріелторів. Але на ОЛХ є цілий розділ зі здачею кімнат під тривалу оренду. Звичайно, і там ріелтори трапляються, але витративши тиждень, ми спокійно знайшли дві кімнати біля Запорізької. У старому фонді, але зате за ціною прийнятно.
 
Ліліяно Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зняти квартиру в історичному центрі міста. Шукаю квартиру-студіо із затишним сучасним дизайном. Бажано у двох рівнях, але можливі варіанти. Цікавить гарний вид із вікна, тому краще починаючи з третього поверху. Побажання: гарний свіжий ремонт, три спальних місця, сучасні меблі, кондиціонер, нормальний посуд і столове приладдя, холодильник, пральна машина, телевізор, праска, гаряча вода (краще бойлер). На ось цьому сайті є непогані варіанти, але, може, хтось тут запропонує свій. Спілкуватися хотілося б із власниками квартир, без посередників, адже так дешевше. Хоча може з посередниками безпечніше?
 
Donella Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Подивіться в агентстві нерухомості Південний Захід, там доволі великий вибір, плюс агентство перевірене, підкажуть усе, знайдуть що ви хочете. Нам вони підібрали ідеальну, можна сказати, квартиру.
 
Homa Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Ахахахахах, ви серйозно? На Ольсі одні ріелтори з неіснуючими квартирами за копійки, а на дзвінок стандартна відповідь: годину тому квартиру зняли, але можемо запропонувати інший варіант. Ви або ріелтор, або просто дурень.
Шукати треба на незаспамлених свіжих майданчиках на кшталт kvartirkov.com, до яких ріелтори просто не встигли дістатися.
 
Gebesht Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Та там насправді все ті ж посередники.... : (
 
Exiousle Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви не місцевий, квартиру в Одесі без посередників зняти буде ой як непросто. Для цього потрібно мати певні зв'язки і знайомства, тобто контактувати з жителями міста. У вашому випадку, думаю, найкраще буде ось сюди звернутися, а то так дуже довго шукати будете, повірте мені.
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Здам - Оренда квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Зняти квартиру в центрі Одеси? (Зняти квартиру в центрі Одеси?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: