Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Куплю - Купівля квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Куплю квартиру в центрі міста (Куплю квартиру в центрі міста)
Куплю квартиру в центрі міста
Metr Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Куплю двокімнатну квартиру в центрі міста. Бюджет до 60 тис $. Пропозиції в ЛС або в тему.
 
Exiousle Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, в Одесі краще не поспішати з придбанням майна, а квапливо і спокійно вибирати квартиру через дошки оголошень і сервіси типу odessa.sterium.com і йому подібні. Це звісно якщо ви не поспішаєте, а якщо поспішаєте, то краще рієлтора найняти. Але тоді Ви переплатите.
 
sergios14 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Пропоную Вашій увазі дуже зручний і комфортний портал нерухомості для мешканців України http :// mеstо .uа. На сайті Ви з легкістю зможете підібрати комфортне та доступне для Вас житло. Портал Место - це сайт нерухомості з тисячами оголошень, де Ви з легкістю зможете орендувати житло як на короткий, так і на тривалий термін. На сайті реалізовано пошук за містом, районом, ціновою категорією житла тощо.
 
Violetta_ Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Які зараз взагалі ціни на новобудови?
 
Zazhygalka Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр міста завжди популярний, де б це не було. Мені ось теж хочеться жити в центрі столиці, навіть жк royaltower.com.ua пригледіла, ой який у них гарний будинок, а які квартири величезні, не квартирка - мрія.
 
ники195 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час купівлі квартири завжди потрібно думати про те, хто раніше там жив. Це дуже важливо. Можете звернутися до ворожки, наприклад Марії. 
Якщо в будинку й житті коїться чортзна-що й психолог не допомагає, то тоді на допомогу магія. Це вже останній варіант. Самі
ні. а ось специ - це те що потрібно.
я днями ходила до Марії. Вона теж із Києва.
зверталася, бо життя взагалі не ладилося. Якщо сказати чесно, то особливо не
вірила в допомогу. Але все виявилося краще, ніж я могла подумати. Ця ясновидиця
мені допомогла. кому треба залишаю номер телефону 0508550990. бере не багато.

Додано (04.05.2017, 13:22)
---------------------------------------------
Багато чула про Марію - сильну ворожку. Навіть номер дістала. Хочу ще дізнатися хто що чув? Скільки бере? Як лікує? Що бачить?
Поділіться плиз!!!! контакти її 0508550990
 
lecompt1221 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Так можна дуже довго чекати пропозицій і так нічого й не купити. Потрібно самому щось робити. Ось сайт premier-odessa.com.ua агентства нерухомості, там пропозицій повно. Підбирайте те, що вам цікаво.
 
Gebesht Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
А у нас тільки сьогодні новосілля в Одесі! Вам удачі!
 
Exiousle Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой та найрізноманітніші, від і до...
 
Gebesht Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже купили квартиру чи все ще перебуваєте в пошуку? Просто знаю яка це не швидка і нелегка справа в реальності виявляється. Раджу ось сюди звернутися і витратити зовсім небагато часу на ті варіанти, які вони запропонують по нерухомості. Якщо нічого не підійде, вирушайте в іншу агенцію.
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Куплю - Купівля квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Куплю квартиру в центрі міста (Куплю квартиру в центрі міста)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: