Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Форум веб майстрів » Нова біржа праці для фрілансерів! (Нова біржа праці для фрілансерів!)
Нова біржа праці для фрілансерів!
Nik88 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Не так давно натрапив на свіжоспечений фріланс сервіс під назвою "kitwork". За старою звичкою, зареєстрував там обліковий запис, так би мовити "про всяк випадок" і відписався в кількох існуючих темах, які відповідають моїй діяльності. 
Поки я виявляв цікавість новим фрілансом, мені прийшло повідомлення в лк від замовника з однієї з тем, де я відзначився 15-20 хвилин тому. Після спілкування із замовником склалася думка, що це фейк, але коли справа дійшла до оцінки тз і подальшої передоплати за майбутню роботу, я різко змінив свою думку. Замовник виявився реальним як і проєкт, який я виконав. 
Незважаючи на досить молодий вік, на сервісі вже є реальні замовлення і реальні виконавці. У плані юзабіліті, досить непоганий ресурс. Рекомендую до знайомства!
Посилання на ресурс: http://kitwork.net
 
Komarow Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну те, що замовлення прийшло так швидко, це, звісно, добре, а як щодо інших нюансів - розцінки, кількість замовників, виплати...
 
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Форум веб майстрів » Нова біржа праці для фрілансерів! (Нова біржа праці для фрілансерів!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: