Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Коробейников Юрій Зіновійович Одеса відгуки (Коробейников Юрій Зіновійович Одеса відгуки)
Коробейников Юрій Зіновійович Одеса відгуки
Допоміг Вам мануальний терапевт Коробейников Юрій Зіновійович?
1. Так [ 0 ] [0.00%]
2. Ні [ 0 ] [0.00%]
3. Нашкодив [ 0 ] [0.00%]
4. Я у нього не був, але збираюся [ 0 ] [0.00%]
5. Я в нього не був і не збираюся [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 0
Богиня Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Коробейников Юрій Зіновійович Одеса відгуки

Здрастуйте! Хотіла запитати у людей, хто звертався і знає такого фахівця - мануальний терапевт Коробейников Юрій Зіновійович? Кому він реально допоміг чи зробив тільки гірше?

Суть питання в тому, що після його маніпуляцій, мені стало тільки гірше. Я майже не можу нормально ходити. Зараз уже не йду за рекламою (до Коробейникова звернулася після перегляду реклами по телевізору), а шукаю відгуки про фахівців в інтернеті, на різних сайтах і форумах. Почитала в інтернеті відгуки про нього, так там на один хороший відгук близько 10 поганих!

Як уже про нього з'ясувала, він приймає він у лікарні, точніше в поліклініці номер 5 міста Одеси, за адресою вулиця Троїцька 38, кабінет, здається, 19 (де він мене і прийняв), але він там не працює, а орендує кабінет.

Люди пишуть, що після його сеансів мануальної терапії потрапляли навіть у лікарні, в неврологічні відділення. Також, як надалі виявилася, моя знайома теж до нього зверталася і після його сеансу "типу масажу" їй теж стало тільки гірше.

Хочу, щоб люди розповіли свою думку з приводу нього (може ми обидві помиляємося), а також як у них проходило лікування. Якщо лікар Коробейніков Юрій Зіновійович такий поганий фахівець, то нехай усі знають це, а якщо я помиляюся, то я навіть вибачуся... Хоча, як написала на початку, мені від нього стало тільки гірше.
 
ОленаКарр Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Була пів року тому в Коробейникова в 5-й поліклініці, до речі, теж за рекламою прийшла. Ціна сеансу тоді була не 300, а 250 гривень. Хрустів він мною 10-12 хвилин, без розігріву і масажу. Наприкінці, на прощання, сказав "зміцнювати м'язи спини і займається гімнастикою". Мені теж стало тільки гірше. Після відвідин його, теж залізла на форуми і почитала відгуки, бо дуже багато незадоволених його методами лікування.

Відгуки про лікаря Коробейников Юрій Зіновійович треба було читати до походу до нього, а не після!
 
Galina Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви розумієте, мануальний терапевт Коробейніков Юрій Зіновійович був свого часу найкращим фахівцем у місті Одесі. Пишу, оскільки багато знаю за родом своєї роботи, я медик. Коли він тільки починав свою діяльність, то під 5-ю поліклінікою стояв натовп народу, жива черга, з ранку і до вечора. Спочатку він робив масаж і мануальну терапію в комплексі. Сеанс тривав не як зараз, хвилин 10, а 30-40 хвилин. Потім він став ледачим і помітив, що можна брати більше грошей, працюючи тільки мануальним терапевтом і не витрачаючи сили на масаж. Після такої зміни в методиці лікування пацієнтів, до нього стало ходити менше людей. Людям ставало гірше і вони більше не приходили. Зараз Юрій Зіновійович Коробейніков приймає вже за попереднім записом, оскільки вже великого напливу людей до нього немає.

Як на мене, то він був чудовим фахівцем, але гроші його зіпсували.
 
Богиня Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Галино, а кого Ви порадите? Мені дуже погано після лікування в Коробейникова. Може у Вас, як медичного співробітника є хороший фахівець, якого Ви мені зможете порекомендувати?!
 
Galina Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Зі мною в 10-ій лікарні працював дуже хороший фахівець. Він справді творив чудеса з людьми. Наш невролог ним був дуже задоволений і майже всі наші, з проблемами зі спиною, зверталися до нього. До речі, він багатьох людей лікував після Коробейникова. У буквальному сенсі слова ставив людей на ноги. Дуже сильний фахівець. Після того як він пішов із нашої лікарні, він працював у якомусь медичному центрі, а зараз приймає в себе вдома. Адреса місто Одеса, вулиця Богдана Хмельницького 49. За часом, сеанс масажу і мануальної терапії займає близько 35-45 хвилин. Звуть його Владислав, номери телефонів: 7010704, 0677844314, 0509935792, 0634877825. Якщо потрібен дитячий спеціаліст можу порекомендувати Терземан Ірину, руки у неї золоті, її контактний номер телефону 0950992618
 
Богиня Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, звернуся до нього. А то після Коробейникова Ю. З. дійсно, навіть нормально ходити не можу!
 
Альона Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Після мануальника Коробейникова Юрія Зіновійовича лікувалася у Владислава.
Цитата Galina ()
Звуть його Владислав, номери телефонів: 7010704, 0677844314, 0509935792, 0634877825
Спасибі що допоміг, а Коробейникову ганьба! Головне правило медицини: "Не нашкодь!"
 
Odessito4ka Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Юрій Зіновійович Коробейников знаменитий шкідник. Після нього, по сьогоднішній день у мене подруга лікується. Дати б по голові, у темному провулку, цьому лікарю - від слова брехати.

- Покидьок, не вмієш, не берися!
 
Богиня Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Який жах! Він же реально калічить людей!

Шкода що я раніше не знайшла про нього відгуки!
 
mal_kat Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Після одного з його хрустів у мене тепер "Гіперрухливість хребця". Спасибі Вам Юрій Зіновійович. У кого лікувалася, ніхто тепер не може допомогти. Як мені пояснили, що він здійснив сильну компресію і, як результат, порвав мені зв'язки і тепер у мене ходить вперед-назад хребець.
 
vika Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Пипець. Скільки хорошого про Юрія Зіновійовича Коробейникова прочитала. Дуже він споганився, видно гроші роблять своє, а раніше був хорошим фахівцем.
 
Альона Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Та його вже вся Одеса знає не як мануального терапевта, а шкідника...
Було чоловікові погано, так Коробейніков їм похрустів (нічого не допомогло), так він йому уколи знеболювальні прописав.
Він уже не лікар, він ламатель-здобувач. Не фахівець, а шахрай!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Коробейников Юрій Зіновійович Одеса відгуки (Коробейников Юрій Зіновійович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: