Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Сухість волосся лікування в Одесі
веронія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Сухість волосся лікування в Одесі
 


Дівчатка, привіт усім! Хочу поставити запитання про Detox System від Philip Martin's. Хто-небудь пробував цю систему для боротьби з сухістю волосся? Чи варто нею користуватися? Які результати ви отримали? Поділіться, будь ласка, відгуками!
 
Іруся10 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Веронія, я перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - найкраща для ламкого волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Моє волосся стало блискучим і яскравим. Раджу спробувати!
 
Ромашка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, Detox System від Philip Martin's працює! Після процедури волосся виглядає як нове - легке й об'ємне. Більше ніяких мінеральних опадів і тьмяного кольору. Рекомендую!
 
Біргіт Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити слова Ірусі10 і Ромашки. Detox System відмінно справляється із забрудненнями і мінеральними опадами, які роблять волосся жорстким і ламким. Пасма стали здоровими і гладкими. Дуже задоволена результатом!
 
дара Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж пробувала Detox System від Philip Martin's і залишилася в захваті. Волосся після процедури виглядає більш живим і сильним. Помітила, що воно стало менше випадати і ламатися. Безумовно варто спробувати!
 
леночкаа Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма попередніми відгуками! Detox System від Philip Martin's дійсно творить чудеса. Волосся стало м'яким, блискучим і об'ємним. Особливо сподобалося, як вона очищає шкіру голови. Я зазвичай роблю цю процедуру в салоні FAVORI, там найкращі фахівці.
 
Вола Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's - порятунок для мого волосся! Після процедури волосся стало здоровим і красивим, і навіть колір став яскравішим.  Рекомендую спробувати всім, хто зіткнувся з сухістю волосся.
 
Ка20 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую! Detox System від Philip Martin's очистила моє волосся від усіх забруднень. Воно стало м'яким, блискучим і перестало сіктися. Робила процедуру в салоні FAVORI і залишилася дуже задоволена. Обов'язково повторю!
 
Мура Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's - найкраща процедура для сухого волосся, яку я коли-небудь пробувала. Волосся стає легким і об'ємним, зникають усі забруднення. Дуже рекомендую спробувати, особливо в салоні FAVORI!
 
Чара Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками! Detox System від Philip Martin's творить чудеса. Пасма стають більш здоровими та міцними.
 
стева Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Хтось знає, як можна записатися в салон FAVORI?
 
Вола Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
стева, салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону - 0965172928. Записуйся, не пошкодуєш!
 
Симонна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Результати приголомшливі! Волосся стало сильним і блискучим, перестало ламатися. Велике спасибі форумчанам за пораду!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: