Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
"Розблокуй сайт" - Нова унікальна партнерська програма
utatka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
"Розблокуй сайт" - Нова унікальна партнерська програма

На сьогоднішній день сервіс "ProxyListPro.com" є лідером серед сервісів з розблокування доступу до заблокованих сайтів. Завдяки цьому сервісу, користувач може розблокувати доступ до таких сайтів, як Facebook, Twitter, Livejournal, Youtube, а так само включаючи і сайти для дорослих. І хоча вище згаданий сервіс користується шаленою популярністю як серед звичайних користувачів так і серед досвідчених вебмайстрів, все одно знаходяться люди, які досі не знають про унікальну можливість швидко заробити величезну купу грошей за допомогою партнерської програми "ProxyListProxy".

Переваги партнерської програми "ProxyListPro.com" 
- Дохід з продажів. З кожного вашого продажу ви отримуєте 40%.
- Дохід з ваших рефералів. З кожного продажу вашого реферала ви отримуєте 10%.
- Акивтні учасники системи можуть розраховувати на 60% відрахування з кожного продажу 
- Кількість сайтів, до яких блокується доступ, зростає не щомісяця, а щодня. А це означає потреба, що в сервісі "ProxyListPro.com" зростає в геометричній прогресії. І вам потрібно опинитися серед перших хто встигне урвати шматок від грошового пирога. 
- Багато конкурентів партнерки пропонують одноразові виплати в той час як партнерська програма "ProxyListPro.com" пропонує прогресивний дохід. Що це означає? А це означає, що якщо комусь заблокували доступ, то цей доступ сам по собі не розблокується, і користувач буде змушений продовжувати платити грошики, з яких ви будете справно отримувати свої 50%. 
- Величезна кількість промматеріалів (банери, посилання, статті для розміщення на форумах, соціальних мережах та інших ресурсах)

Але залишимо теорію осторонь, і порахуємо, скільки ви можете заробити з одного клієнта/підписника на рік

Почнемо з пакета "1 місяць"

Якщо ви зробите один продаж, то ви отримаєте 11.52 $/100*50 = 4.60$ 
Якщо ваш реферал зробить продаж, то ви отримаєте 11.52 $/100*10 = 1.15$.

Інакше кажучи, якщо ви і ваш реферал зробите по одному продажу, але після з якоїсь причини перестанете працювати, то ви матимете 4.60$ + 1.15$ = 5.75$ і в перебігу року*12 = 69$ нічого не роблячи! Звучить заманливо, чи не так? А в цьому і є головна перевага партнерської програми "ProxyListPro.com"

Зробіть всього один невеликий поштовх і далі система піде сама і врешті-решт обрушитися на вас у вигляді снігової кулі з доларів!

А тепер давайте порахуємо, що ви заробите, якщо у вас буде підвищена ставка: 11.52 $/100*60 + 1.15 = 8.06$*12 = 96.74$ Тобто ви фактично нічого не роблячи матимете сотню доларів у кишені. А тепер уявіть, скільки ви зароблятимете, якщо робитимете 10-20 продажів на місяць? Стало страшно від представленої купи грошей? То теж! Розмістіть кілька дописів про партнерську програму з вашим рефпосиланням у Фейсбуці/Вконтакті або на звичайному форумі і розслабтеся. Гроші самі потечуть у вашу кишеню.

Крім вище згаданого доходу ви можете ще заробити на непрямих послугах. Користувачі часто люблять дивитися відео і картинки на заблокованих сайтах, а це ще вам грошики за прикуплений додатковий трафік.

Ваше завдання привести клієнта до нас, а ми, будьте впевнені, зробимо так, що користувач витратить у нас стільки грошей, скільки у нього є. Тільки працюючи з партнерською програмою "ProxyListPro.com" ви можете розраховувати на максимальний дохід з мінімальним трудовкладенням. Почніть прямо сьогодні.

Наші пакети: 
"Зняття блоку на 1 місяць" - 11.52 USD 
"Зняття блоку на 3 місяці" - 30.75 USD 
"Зняття блоку на 6 місяців" - 49,99 USD 
"Зняття блоку на 12 місяців" - 78.60 USD

Топ продавані сайти: 
Розблокіратор Facebook-а http://member.proxylistpro.com/aff/go/poster911/?i=16 
Розблокіратор Youtube-а http://member.proxylistpro.com/aff/go/poster911/?i=20
Приховати мій IP http://member.proxylistpro.com/aff/go/poster911/?i=26
Розблокіратор полунички http://member.proxylistpro.com/aff/go/poster911/?i=27
Сайти багатомовні тому сервіс з розблокування можна продавати як в Росії так і Китаї

Ви можете працювати як самі так і залучати рефералів і мати свій дохід з їхніх продажів. Який би зі способів ви не вибрали, ви завжди залишитеся у величезному наварі

Вирішили почати? І це правильно! Реєструємося тут: 
http://member.proxylistpro.com/aff/go/poster911
 
Komarow Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво, якщо мене забанили Ви знімаєте блокування? Це яким же чином? Домовляєтеся з адмінами Facebook, Twitter, Livejournal, Youtube? Так ось чому вони банять акаунти ні за що ні за що
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: