Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Активний відпочинок в Одесі » подарунок (подарунок)
подарунок
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Друзі, виручайте порадою. Що можна подарувати племіннику на день народження? Знаю, що він любить кататися на роликах, і батьки йому збираються вже їх дарувати. Він хлопчик спортивний, має багато інтересів і захоплень. Навіть не знаю, чим йому можна догодити?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці, в підлітковому віці, люблять красиво і модно одягатися. У мене синові, 13 років, замовив собі в подарунок фірмовий спортивний костюм. Якщо дитина займається спортом, то він йому теж буде доречним.
 
Малина Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб ідеально підібрати дитині одяг, то потрібно брати його тільки з приміркою. А так, костюм може бути малий, або великий. Краще тоді взяти їй щось не з одягу. Наприклад, якщо ваш племінник любить кататися на роликах, то так само йому сподобається виконувати трюки на самокаті.
 
Мішаня Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми купували хрещенику, на новий рік, трюковий самокат. Зараз на вулиці потеплішало, і він уже на всю на ньому катається, і хвалиться своїми досягненнями. Подарунок точно йому сподобався, оскільки не припадатиме пилом вдома.
 
Walli Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні хіба))))
 
Mariia1 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, подаруйте йому відеогру))
 
svetlana71 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Може йому сертифікат у якийсь спорт магазин подарувати, де є аксесуари для ролерів? Футболки розмальовані, наколінники-захист всякий, шоломи, шкарпетки-взуття круте, кепки, шорти тощо. Усе на чому вони "стирчать"). Гаджети подивіться всілякі, діти на них поведені. Навушники хороші, колонки для телефону, відеопроектор, годинник спортивний або браслет для занять спортом. Можна прямо запитати про що мріє, взяти з собою в магазин і вибрати, що йому до смаку. Заодно поспілкуєтеся приємно).
 
Лаки Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Віоліна ()
Добрий день. Друзі, виручайте порадою. Що можна подарувати племіннику на день народження? Знаю, що він любить кататися на роликах, і батьки йому збираються вже їх дарувати. Він хлопчик спортивний, має багато інтересів і захоплень. Навіть не знаю, чим йому можна догодити?
У вашому випадку підібрати подарунок дитині простіше простого. Раз хлопчик спортивний і рухливий, йому можна вибирати подарунок зі спортивного інвентарю. Ось, наприклад, можна купити брендовий футбольний м'яч Будь-який хлопчисько буде в захваті від такого подарунка, вже повірте мамі 12 річного хлопчика
 
собша Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Це точно
 
Гаврило Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Для вибору подарунка необхідно розуміння того, який у вас бюджет на покупку!
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Активний відпочинок в Одесі » подарунок (подарунок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: