Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Крем для обличчя (Крем для обличчя)
Крем для обличчя
katar1na Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорогі, форумчанки, давайте ділитися своїм досвідом у сфері кремів для обличчя =) Особисто я користуюся натуральним кремом для обличчя від компанії "Кримська Натуральна Колекція" =) У цій компанії величезний вибір
кремів для обличчя =) А Ви знаєте про таку компанію?
 
Lisa5 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше чую про таку фірму, але напевно варто спробувати. Я взагалі люблю експериментувати, але з обличчям дуже обережно, бо один раз допробувалася, взяла пробник крему для обличчя ейвон, намазалася на ніч, а вранці виявила пухирі на обличчі... явно не підійшов крем. Відтоді ставлюся дуже обережно до новинок.
 
Владислава Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я користуюся кремом Флюідес, оскільки я люблю натуральну косметику, ще можу дати одну пораду від запалень на обличчі й на тілі - треба намазати ефірною олією чайного дерева.
 
LARAbest Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось тут десь бачила недорогу косметику
 
Nasar Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Чоловіки теж люблять себе. Я тільки перевіреними користуюся, вже котрий рік ось цей крем мені допомагає доглядати за шкірою обличчя

До речі, купую його тут dopomogaua
 
Inna1 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ось теж у розгубленості... Більш менш коштує 300 грн....
 
TheRoad Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось-ось. Зараз переглядаю оголошення на ОЛХ і знайшов у Харкові якраз за 300 грн. Буду брати так як отримав "замовлення" від дружини, як подарунок їй на ДР)
 
Uuuu Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Nasar ()
Чоловіки теж люблять себе. Я тільки перевіреними користуюся, вже котрий рік ось цей крем мені допомагає доглядати за шкірою обличчяДо речі, купую його тут dopomogaua
А я ось кремами не часто користуюся, але для профілактики потрібно. Але зазвичай купую одразу все в наборі. На parfumcom зазвичай такі продаються і, що головне для мене, вони брендові, тобто я впевнений у якості. Але, зізнаюся, щоразу в мене щось інше)
 
Kate Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене крем від чистої лінії
 
Lisa5 Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Kate ()
У мене крем від чистої лінії
подруга користується всією лінійкою Чистої Лінії для обличчя року 3, загалом якість хороша, але мені не підходить через те, що алергічну реакцію спричиняють більшість кремів їхніх (приблизно так само як на Ейвон). Користуюся косметикою тільки від Мері Кей з огляду на те, що за структурою шкіри (жирна) всі підходять і ціна більш-менш адекватна, минулого четверга взяла спробувати зволожувальні для обличчя Ella Bache такий, усім сподобався, окрім того, що шкіра сухувата стає після намазування, тому що вже, напевно, звикла до одного. З домашніх рецептів роблю маску з алое і розчину бури (рецепт у гуглі є, 1 чайна ложка соку алое і 1 столова бури 1,5%-го), з меду і жасмину не дуже сподобалася через те що не дуже приємні відчуття на 1,5-2 години залишаються після прийняття...
 
NataLLi Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу спробувати крем зі слизу равликів вже дуже багато позитивних відгуків в інтернеті
 
Карелін Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається скраб для вмивання фірми Dermacol, який я постійно купую на Розетці, втім, як і іншу продукцію цієї фірми. У мене шкіра обличчя відрізняється подразненням і лущенням, тоді як цей скраб відмінно її очищає і з кремом для вмивання виходить чудовий результат. Ну і живлення відіграє величезну роль.
 
Ярина82 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже допоміг крем зі слизу равликів
 
Katia123 Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже люблю доглядати за обличчям і нещодавно купила собі ось крем для очей
 
garpi Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
треба консультуватися з фахівцями
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Крем для обличчя (Крем для обличчя)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: