Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Крем для обличчя (Крем для обличчя)
Крем для обличчя
YaraOlga Повідомлення # 46
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Я багато кремів уже перепробувала, люблю купувати щось новеньке, цікаве, тим паче зараз косметична індустрія розвивається, з'являються нові технології та склади кремів! Зараз у мене, наприклад, крем для обличчя Blur від Faberlic.  Мені порадила його подруга! Я замовила! Це дуже хороший крем, збагачений вітамінами, у нього дуже легка текстура і мені подобається, як він захищає мою шкіру, раджу, замовляла його через інтернет
 
Леру_ня Повідомлення # 47
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Я Нівеа віддаю перевагу
 
Jaraha Повідомлення # 48
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені ці креми вже давно не потрібні, я використовую апарат для ультразвукового очищення обличчя Дуже крута штука, дає змогу завжди мати просто чудовий вигляд, а шкіра як у немовляти)
 
sushko Повідомлення # 49
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
wacko
 
Toma18 Повідомлення # 50
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
користуюся вже давно кремом Шанель і дуже ним задоволена. Замовляю його на Parfum City. Він не жирнить шкіру і не стягує, на відміну від багатьох інших кремів
 
karinadzn Повідомлення # 51
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користуюся звичайним зволожувальним кремом з якоїсь веганської серії з авокадо. Купила в Єві.
 
ma2marina2na Повідомлення # 52
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Якось читала статтю в інтернеті, вже давно правда, що насправді ось ці всі креми - розлучення, достатньо крему з вітаміном С і все. У мене вдома росте алое, я дуже часто просто розрізаю листочок уздовж і мажу ним обличчя. І завжди свіженький.
 
marinalu Повідомлення # 53
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користуюся завжди, чомусь так виходить різними кремами, може інтуїтивно відчуваю, що пора міняти, щоб не було звикання? Беру Відновлювальний крем для обличчя Real Barrier І Бар'єрний крем для обличчя Real Barrier, а пізніше ще спробую цю Сироватку для обличчя з лактобактеріями
 
karinadzn Повідомлення # 54
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата marinalu ()
Я користуюся завжди, чомусь так виходить різними кремами, може інтуїтивно відчуваю, що пора міняти, щоб не було звикання? Беру Відновлювальний крем для обличчя Real Barrier І Бар'єрний крем для обличчя Real Barrier, а пізніше ще спробую цю Сироватку для обличчя з лактобактеріями
Я хотіла у вас поцікавитися, а є у них веганські продукти?
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Крем для обличчя (Крем для обличчя)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук: