Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Що подарувати сестрі на День Народження? (Що подарувати сестрі на День Народження?)
Що подарувати сестрі на День Народження?
yelmat Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт!
У сестри скоро День народження, і я просто не знаю, що їй подарувати. Аби було не хочеться, а що їй потрібно не знаю. Зараз дивлюся на kaktus різні сувеніри, подарунки... може фоторамку подарувати?
Підкажіть будь ласка, що б класного подарувати дівчинці?
 
dukas Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
чувак ти маєш краще знати що твоїй сестрі потрібніше
 
Zazhygalka Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Фоторамку - сестрі? Ви дуже жорстокі... хто такі подарунки дарує рідним? Це ж ваша найближча людина після батьків, це колезі по роботі або знайомому таке можна...
 
hopa Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
подаруйте жіночу накидку вони зараз у моді і з розміром не прогадаєш
 
new_ton Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Накидки дорогуваті. Дешевше можна знайти. Наприклад, хустки зараз модно носити кольорові. Я собі брала на shop.ua, впевнена що сестра оцінить. Оригінально і красиво.
 
Мариня123 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна подарувати сестрі кулончик, сережки, набір для ванн (там пілінги, скраби)
 
Zazhygalka Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно подаруйте їй якісь хороші засоби гігієни або косметику, яку вона собі сама не купить, а в подарунок це завжди круто отримати biggrin
 
Manyunya Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Подаруйте шикарний букет троянд і вазу.
 
Камеа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я своїй дарувала Набір інструментів UD All in One Coil JIG (UDAIOCJ) для електронних сигарет, вона саме їх курить. Відмінний набір, гарна якість - сестра була дуже задоволена.
А взагалі, вибір великий, якщо ви часто спілкуєтеся і знаєте свою сестру, то вам не складно підібрати їй подарунок.
 
Бартос Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя така сама)))
 
Анка1 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Врединки)
Додано (05.05.2016, 19:29)
---------------------------------------------
А що братові можна подарувати?
 
Гулівер Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А що йому подобається?
 
Umka25 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Анка1 ()
А що братові можна подарувати?
У мого друга, він хлопець, був день народження і ми з подружками.т.к він друг спільний, довго ламали що ж йому подарувати ... Ну і так як ми дівчатка любимо дивитися за собою, то купили йому сертифікат на процедуру по фотоомолодженню обличчя. Хлопцеві 22 роки, ну у нього не багато проблемна шкіра і йому цю процедуру подарували з двох причин. Перша щоб він отримав задоволення і відпочив на процедурі, друга щоб допомогти йому з його шкірою. Не багато переживали що мовляв він хлопчик, а вони ж все брутальні і все таке... А виявляється, що він після процедури вийшов такий задоволений і просто потім нам довго згадував і згадує, що йому дуже сподобалося... Тож, можливо, Вашому братику буде корисно, щоб він теж отримав сертифікат на процедуру?
 
Віра5 Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цього року сестричка не відзначала день народження - не було сил, коштів і особливого бажання.
Я заскочила вже ввечері привітати її, подарувала Акумулятор Kanger eVod Battery 650 мА*год для електронних цигарок, які вона дуже любить, і набір косметики хорошої польської марки.
 
Вікі Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Umka25 ()
У мого друга, він хлопець, був день народження і ми з подружками.т.к він друг спільний, довго ламали що ж йому подарувати ... Ну і так як ми дівчатка любимо дивитися за собою, то купили йому сертифікат на процедуру по фотоомолодженню обличчя. Хлопцеві 22 роки, ну у нього не багато проблемна шкіра і йому цю процедуру подарували з двох причин. Перша щоб він отримав задоволення і відпочив на процедурі, друга щоб допомогти йому з його шкірою. Не багато переживали що мовляв він хлопчик, а вони ж все брутальні і все таке... А виявляється, що він після процедури вийшов такий задоволений і просто потім нам довго згадував і згадує, що йому дуже сподобалося... Тож, можливо, Вашому братику буде корисно, щоб він теж отримав сертифікат на процедуру?
ніколи не чула про нього
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Що подарувати сестрі на День Народження? (Що подарувати сестрі на День Народження?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: