Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Туризм » Про Трускавець (Про Трускавець)
Про Трускавець
Fiuman Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Трускавець, санаторії в якому представлені величезним вибором сучасних лікувально-оздоровчих центрів, - це серйозний крок до оздоровлення і гарного відпочинку, якого так не вистачає сучасній людині.
 
Franky Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
а хто був у Трускавці, розкажіть плиз, яке там дозвілля, крім гір?
 
yelmat Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Водичку п'єш, дихаєш повітрям, ходиш на концерти і смажиш шашлик.
Загалом круто!
 
рибка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата yelmat ()
Водичку п'єш, дихаєш повітрям, ходиш на концерти і смажиш шашлик.Загалом круто!
крім гір, там є гірське повітря, а якщо чесно, концерти і виїзди на екскурсію щодня тільки встигай, тож і підлікуватися можна і не нудно
 
1Віктор Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за інформацію, якраз готуємося до поїздки в Трускавець.
 
SavaBodrov Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
давно хотів туди з'їздити
 
Наталі_Свердлова Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Трускавець почитайте в путівнику на сайті краще
 
Mlonorl Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Перебував на санаторно-курортному лікуванні в санаторії "Трускавецький" військовий. Отримав дуже багато позитивних емоцій та ефективний результат від лікування.
Хочу зазначити, що в санаторії є сучасна лікувально-діагностична база, яка є однією з найкращих на курорті в Трускавці та дає змогу проводити складні клініко-біологічні та імунологічні дослідження. Надаються висококваліфіковані консультації лікарів профільного лікування. Застосовуються новітні технології та методики в лікувально-реабілітаційному процесі, що особливо важливо для учасників та інвалідів війни.
Найбільшу увагу хочу акцентувати на колективі санаторію, який очолює п-к Волчанський Василь Іванович. Лікарі, медичні сестри та обслуговуючий персонал - це одна велика, дружна, високоорганізована сім'я, ввічлива, чуйна та уважна до пацієнтів, які перебувають на лікуванні в санаторії.
Лікарі та медсестри вкладають усю душу й серце в лікувальний процес; завжди охайні, в білих халатах - це дуже важливо і справляє гарне враження.
Приємно усвідомлювати, що весь без винятку персонал зацікавлений у тому, щоб кожному відпочивальнику було комфортно й затишно.
Харчування в їдальні дуже смачне й корисне, замовлення приймають з огляду на специфіку та напрямок лікування. Процес приготування, якість продуктів і приймання їжі завжди контролюється лікарем і медичною сестрою. Обслуговуючий персонал їдальні завжди ввічливий, доброзичливий, уважний і привітний.
Усім, хто бажає гарно відпочити та отримати висококваліфіковане лікування, раджу їхати й оздоровлюватися лише в "Трускавецький" військовий санаторій, запевняю - не пошкодуєте.
Усьому персоналу санаторію бажаю від усієї душі міцного здоров'я, довголіття і процвітання.
 
bremen Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
гарне місто - і мінеральні води чудові
 
МотЯ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ось не була в Трускавці, але хочу туди поїхати)) У дитинстві була в Моршині, там теж дуже добре))
 
Gennadii Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Був там один раз, нічого собі відпочив.
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Туризм » Про Трускавець (Про Трускавець)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: