Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Рекомендації щодо купівлі мобільних телефонів (Рекомендації про пункти продажу телефонів)
Рекомендації щодо купівлі мобільних телефонів
znatok Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендації щодо купівлі мобільних телефонів
Рекомендації про пункти продажу телефонів


В Одесі безліч мереж і взагалі магазинів з продажу мобільних телефонів, а де купувати краще?!

Мережа магазинів "Цитрус Дискаунт" працює за порівняно низькими цінами, але як у них з гарантійним ремонтом?!

І прошу залишати рекомендації, де краще купувати мобільну техніку в Одесі...
 
vades1 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата znatok ()
Рекомендації щодо купівлі мобільних телефонівРекомендації про пункти продажу телефонів

В Одесі безліч мереж і взагалі магазинів з продажу мобільних телефонів, а де купувати краще?!

Мережа магазинів "Цитрус Дискаунт" працює за порівняно низькими цінами, але як у них з гарантійним ремонтом?!

І прошу залишати рекомендації, де краще купувати мобільну техніку в Одесі...
Дружина стикалася з гарантійним ремонтом, все швидко зробили...

А інші зверталися в гарантійну майстерню компанії "Діскавері", якщо вибили гарантійний ремонт! Ось так буває smile
 
Nasar Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефони це все, звісно, добре, але у мене питання щодо захисної плівки. Дивлюся ось тут є багато різних фірм виробників. Може порадить якусь фірму, яка випускає якісну продукцію?
 
Hasb Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Nasar ()
Телефони це все, звісно, добре, але у мене питання щодо захисної плівки. Дивлюся ось тут є багато різних фірм виробників. Може порадить якусь фірму, яка випускає якісну продукцію?
Я брав собі і дружині такі, якщо у мене нормально, це не показник, у дружини в сумочці є все, і плівка добре відходила!
 
Metr Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
А я б не звертав уваги на бренд. У нас так легко маніпулюють цим, що не те слово. Я ось братові пригледів THL W11 32Гб на android.com - коштує 3 тис., але за х-ками не поступається іменитим брендам. Та що там говорити. Там фронтальна камера - 13 мп...загалом буду брати!
 
Hasb Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу дівчині купити Айфон. Пригледів у HotStore, раніше у них брав, сервіс на рівні. Тільки думаю на скільки Гігабайт взяти? Хто які юзає?
 
Gordon Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Плівку брав фірми Monifilm, замовляв на сайті - arc.com. Ціна прийнятна і якість дуже хороша.
 
Metr Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
А я б/в тільки дивлюся на olx - там завжди можна знайти гарне оголошення.
 
montana17 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купувала останній раз собі Айфон на сайті itmag.ua . Дуже рада, адже давно мріяла саме про Айфон)))
 
Фонтан Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходжу зараз з 5м айфоном, телефон цілком влаштовує, до цього був самсунг гелексі. У неділю на кахель упустила випадково айфон, в результаті камера тріснула, хоча корпус цілий, маленька подряпина тільки. Знайома тут радить камеру замінити, хтось у них ремонтував? До цього телефон взагалі ніколи не ламала)
 
oazis Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
я купую на розетці там якщо що повернення без проблем
 
Nasar Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
oazis, там 2х тижневе повернення як і скрізь) Я в грудні айфон 6+ взяв, за продуктивністю дуже хороший, розмір як у деяких планшетів леново. Хоча по дизайну 5й найбільше подобається з усієї лінійки айфонів
 
Hasb Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
АХахах) Супер
 
juju1002 Повідомлення # 14
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Я собі нещодавно прикупила ще одну продукцію Apple. Тепер підбираю чохли для ipad knopka, щоб сильно не затягувати корпус.
 
Rita13 Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А я собі нещодавно взяла бюджетний, але дуже практичний смартфон Нокіа Люмія 525. Ось, до речі, дуже цікавий матеріал про теми для Нокіа Люмія 525
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Рекомендації щодо купівлі мобільних телефонів (Рекомендації про пункти продажу телефонів)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: