Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Спорт в Одесі » Все про футбол (Все про футбол)
Все про футбол
Тора Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Що для вас футбол?
 
Рейм Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Улюблене хобі - і сам граю, щоправда, вже в аматорській лізі, і ставки роблю - за їхньою допомогою значно поліпшується матеріальне становище.
Подобається букмекерська контора Фонбет, щоб обійти її блокування, користуюся accessfonbet.com 
там описані всі способи обходу. Дуже важливо для виведення грошей.
 
madulinv Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене футбол - це хобі. Я і граю, і дивлюся трансляції. Ось скоро матч Олександрія-Ворскла, буду його дивитися онлайн, так зручніше, ніж по телебаченню.
 
Елая Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата madulinv ()
Для мене футбол - це хобі. Я і граю, і дивлюся трансляції. Ось скоро матч Олександрія-Ворскла, буду його дивитися онлайн, так зручніше, ніж по телебаченню.
це точно
 
Kate Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я іноді з чоловіком тільки дивлюся)
 
DimonBMX Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
А для мене футбол як був, так і залишився дворовим видом спорту. Саме у дворі все по-справжньому без манірності та іншої мішури. Професійні матчі дивлюся, але не люблю!
 
Aslan84 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Блін, ось раніше футбол в Україні був хороший, а зараз скотився ((((
 
Max777 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Футбол - улюблений вид спорту. Влітку з друзями граємо на полі, взимку - орендуємо спортивний зал. Любимо великою компанією дивитися футбол у пабі або в когось на квартирі. Іноді роблю ставки на матчі Української збірної.
Додано (05.12.2016, 15:29)
---------------------------------------------
Футбол - улюблений вид спорту. Влітку з друзями граємо на полі, взимку - орендуємо спортивний зал. Любимо великою компанією дивитися футбол у пабі або в когось на квартирі. Іноді роблю ставки на матчі Української збірної.
 
ДенисЯ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене футбол - це пів життя!
Додано (13.01.2017, 19:41)
---------------------------------------------
Для мене футбол - це пів життя!
 
shurshalinzhenya Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене футбол - це і хобі і спосіб заробітку з сайт 1xstavka. Тим паче, що якщо уважно стежити за життям команд і робити висновки, правильно вибирати бк, результат пристойний.
 
Vladlen93 Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, якщо ви сильно захоплюєтеся футболом, то спробуйте зробити ставки в букмекерській конторі Pinnacle у них коефіцієнт при виграші вищий, ніж в інших подібних конторах. Мій знайомий еже кілька разів поставив і виграв непогану суму грошей.
 
valera007 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
усім привіт
 
Денис85 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Футбол - це більше ніж гра. Тільки тут проявляються ваші справжні якості і всі негативні емоції залишаються на полі - навіть якщо ти програв, то все одно залишаєшся задоволеним. А для повного задоволення краще грати в якісній футбольній екіпіровці. Я таку замовляю в магазині goll.com - цей сайт порадив мені один професійний гравець, тож, я думаю, якість речей буде на високому рівні.
 
Vexo Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене футбол - це неймовірна можливість відволіктися. При чому я люблю як дивитися футбол так і грати в нього. Більшість моїх друзів з'явилися завдяки цьому захопленню, які, до речі, познайомили мене ще й з можливістю заробляти на своїй прихильності до цього виду спорту. Але це можливо, тільки в тому випадку, якщо ви вмієте непогано прогнозувати
 
Olegodesa Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавий спосіб провести час із друзями
 
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Спорт в Одесі » Все про футбол (Все про футбол)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: