Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки (Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки)
Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки
Серафіма Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки


У зв'язку з роботою я змушена переїхати з Києва до Одеси, мій син у Києві відвідує дитячий садок Хеппі Тайм, хочу почути відгуки про одеську філію цього садка?
 
Емка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Серафіма ()
Дитячий садок Хеппі Тайм відгукиУ зв'язку з роботою я змушена переїхати з Києва до Одеси, мій син у Києві відвідує дитячий садок Хеппі Тайм, хочу почути відгуки про одеську філію цього садка?
З першого дня відвідування садка стало зрозуміло, що дитині тут буде добре. Умови комфортні, все продумано до дрібниць. Тішить те, що дітки не тільки граються, а й навчаються.  Рекомендую, моєму синочкові дуже подобається!
 
Акіна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Емка ()
З першого дня відвідування садка стало зрозуміло, що дитині тут буде добре. Умови комфортні, все продумано до дрібниць. Тішить те, що дітки не тільки граються, а й навчаються.  Рекомендую, моєму синочкові дуже подобається!
Наш син непосида, зосередиться йому важко. Але вихователі проводять заняття так, що всі дітки залучені в процес і з легкістю сприймають все нове. Активностей дуже багато, діткам вони всі цікаві. У цьому садку в центрі всього - наші дітки, всі умови створені тільки для них. Ми дуже раді.
 
Августа41 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Акіна ()
Наш син непосида, зосередиться йому важко. Але вихователі проводять заняття так, що всі дітки залучені в процес і з легкістю сприймають все нове. Активностей дуже багато, діткам вони всі цікаві. У цьому садку в центрі всього - наші дітки, всі умови створені тільки для них. Ми дуже раді.
Питання де знайти садок, який влаштовував би в повному обсязі було непростим. Але нам підказали Хеппі Тайм. Дошкільний заклад, звісно, здивував, тут ідеальна естетична та культурна освіта.
 
Дульсінея Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Августа41 ()
Питання де знайти садок, який влаштовував би в повному обсязі було непростим. Але нам підказали Хеппі Тайм. Дошкільний заклад, звісно, здивував, тут ідеальна естетична та культурна освіта.
Мій син не завжди легко приймає правила і рідко вливається в колектив, проте завдяки старанням вихователів і психолога, він швидко звик.  Рекомендую, дуже професійний колектив і чудові вихователі.
 
Доля Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Дульсінея ()
Мій син не завжди легко приймає правила і рідко вливається в колектив, проте завдяки старанням вихователів і психолога, він швидко звик.  Рекомендую, дуже професійний колектив і чудові вихователі.
Це чудовий дитячий садок! У ньому працюють добрі, чуйні люди! Дуже хороші вихователі. Там проходять цікаві ранки, ведеться чудова робота з дітьми.
 
Леандра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Доля ()
Це чудовий дитячий садок! У ньому працюють добрі, чуйні люди! Дуже хороші вихователі. Там проходять цікаві ранки, ведеться чудова робота з дітьми.
Просто приголомшлива планета дитинства для малюків! Відмінний педагогічний склад, вихователь профі своєї справи, діти душі в ній не чають. Просто клас!!!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, яка вартість садка на місяць?
 
Емка Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ветта ()
Підкажіть, яка вартість садка на місяць?
Ми ходимо у філію на Черемушках і платимо 10.000 грн на місяць. Я дуже задоволена розвитком своєї дитини + 5-разове харчування.
 
Зима Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з цим садочком?
 
Акіна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Зима ()
Як можна зв'язатися з цим садочком?
За цими телефонами можна зв'язатися з адміністрацією садка - (048) 772 57 88, (093) 668 85 88, (097) 668 85 88.
 
Керен Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена, що моя дитина відвідує цей садок. Рекомендую всім турботливим батькам!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки (Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: