Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Happy Time відгуки (Дитячий садок Happy Time відгуки)
Дитячий садок Happy Time відгуки
Муля Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий садок Happy Time відгуки


Збираюся віддати свого синочка в дитячий садок Happy Time. Матусі, чиї дітки ходять у цей садок, залиште відгук? Ви задоволені цим садочком?
 
Джуді Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Муля ()
Дитячий садок Happy Time відгукиЗбираюся віддати свого синочка в дитячий садок Happy Time. Матусі, чиї дітки ходять у цей садок, залиште відгук? Ви задоволені цим садочком?
Ми ходимо в Happy Time, ось уже півроку. Дитина дуже задоволена.  Я побачила, що ставлення до дітей дбайливе, доброзичливе, зацікавлене. Рекоомендую!
 
Іззі Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Джуді ()
Ми ходимо в Happy Time, ось уже півроку. Дитина дуже задоволена.  Я побачила, що ставлення до дітей дбайливе, доброзичливе, зацікавлене. Рекоомендую!
Донька ходить 2 місяці в садок. З першого разу нам усе сподобалося! Наша дівчинка дуже сором'язлива і закрита, але в садок біжить із задоволенням і дуже любить займатися.
 
Гафі Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Іззі ()
Донька ходить 2 місяці в садок. З першого разу нам усе сподобалося! Наша дівчинка дуже сором'язлива і закрита, але в садок біжить із задоволенням і дуже любить займатися.
Багато перебрали садочків і приватних, і державних, але зупинилися саме на Happy Time. Приємно бачити кожен день очі повні радості мого синочка!!!! Таке чудове місце!!!
 
Андреа Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Гафі ()
Багато перебрали садочків і приватних, і державних, але зупинилися саме на Happy Time. Приємно бачити кожен день очі повні радості мого синочка!!!! Таке чудове місце!!!
Така душевна атмосфера в Happy Time! Я абсолютно спокійна за свою дитину! Я дуже добре пам'ятаю той час, коли ми відвідували державний садочок - сидиш на роботі і смикаєшся, що там із дитиною, та як. А тут - абсолютно ніяких переживань, навіть не дивлячись на те, що у мене шибайголова росте. Рекомендую!
 
Кірюша Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Андреа ()
Така душевна атмосфера в Happy Time! Я абсолютно спокійна за свою дитину! Я дуже добре пам'ятаю той час, коли ми відвідували державний садочок - сидиш на роботі і смикаєшся, що там із дитиною, та як. А тут - абсолютно ніяких переживань, навіть не дивлячись на те, що у мене шибайголова росте. Рекомендую!
Водимо в Happy Time нашу молодшеньку. З дружиною дуже шкодуємо, що в нашому дитинстві не було такого класного садка. Дитина вранці сама одягається, щоб скоріше йти в садок. А це показник! З дітьми в садку по-справжньому займаються їхнім розвитком, навчанням, іграми, годують відмінно. Ми дуже задоволені!
 
Зориночка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Кірюша ()
Водимо в Happy Time нашу молодшеньку. З дружиною дуже шкодуємо, що в нашому дитинстві не було такого класного садка. Дитина вранці сама одягається, щоб скоріше йти в садок. А це показник! З дітьми в садку по-справжньому займаються їхнім розвитком, навчанням, іграми, годують відмінно. Ми дуже задоволені!
Садок дуже хороший у плані розвитку дитини. Вихователі дійсно займаються дітьми, а не просто відсиджують робочий час, є додаткові гуртки. Скрізь чисто, затишно, цікавий інтер'єр. Раджу.
 
Грейс Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися, де цей садок розташований?
 
Андреа Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Грейс ()
Можна дізнатися, де цей садок розташований?
У них 4 філії в Одесі й одна в Києві. В Одесі філії є в Центрі, на Черемушках, у районі Аркадії та на Таїрова.
 
Ребекка Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з начальством садка?
 
Джуді Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ребекка ()
Як можна зв'язатися з начальством садка?
Номера телефонов: (048) 772 57 88, (093) 668 85 88, (097) 668 85 88
 
Муля Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Були з сином на екскурсії в дитячому садочку, нам усе дуже сподобалося, будемо ходити!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Happy Time відгуки (Дитячий садок Happy Time відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: