Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки (Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки)
Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки
Цезар Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки


Я як турботливий батько шукаю для свого сина садочок із різнобічним розвитком, щоб там була і музика, і ліплення, і малювання, і боротьба. Мені порекомендували Хеппі Тайм. Залиште відгук, чи задоволені ви цим садком?
 
Белла Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Цезар ()
Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгукиЯ як турботливий батько шукаю для свого сина садочок із різнобічним розвитком, щоб там була і музика, і ліплення, і малювання, і боротьба. Мені порекомендували Хеппі Тайм. Залиште відгук, чи задоволені ви цим садком?
Рекомендую цей садочок, мій синочок ввечері не хоче йти додому і відчувається, що з дітьми працюють з душею.
 
Луїза Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Белла ()
Рекомендую цей садочок, мій синочок ввечері не хоче йти додому і відчувається, що з дітьми працюють з душею.
Віддала дитину в дитячий садок Хеппі Тайм. І була здивована, що дуже мало говорять про нього, тож вирішила написати, і допомогти батькам, які не знають, до якого дитячого садка віддати дитину. Дуже задоволена роботою викладачів, чистотою й акуратністю. З дітьми займаються і видно результат.  Усім рекомендую.
 
Краля Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно почали відвідувати садочок Хеппі Тайм, переживали, що донечка буде довго звикати, але, на наше здивування та радість, усе пройшло дуже гладко завдяки чудовим професіоналам своєї справи, їхньому уважному та небайдужому ставленню.
Зараз дитина із задоволенням відвідує дитячий садок, і найголовніше - ми, батьки, спокійні і впевнені, що дитина завжди буде під наглядом. Харчування чудове, обстановка в садку приголомшлива. Багато іграшок, яскраві меблі. Кожен прихід туди залишає тільки найпозитивніші емоції!
 
Діора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Луїза ()
Віддала дитину в дитячий садок Хеппі Тайм. І була здивована, що дуже мало говорять про нього, тож вирішила написати, і допомогти батькам, які не знають, до якого дитячого садка віддати дитину. Дуже задоволена роботою викладачів, чистотою й акуратністю. З дітьми займаються і видно результат.  Усім рекомендую.
Наш Діма прийшов до дитячого садка Хеппі Тайм, коли йому було 2 роки, він не вмів користуватися столовим приладдям, не вмів гратися разом з іншими дітьми, не одягався сам, тільки почав говорити.
За рік, проведений у дитячому садку, Діма став дуже багато робити сам:
їсти, одягатися, допомагати по дому. У дитини розвинулися соціальні навички, удома вона розповідає, що "дружить із Федею, з Данею". Також, Дімочка, став багато і добре говорити, часто розповідає про садок. Рекомендую!
 
Лія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Діора ()
Наш Діма прийшов до дитячого садка Хеппі Тайм, коли йому було 2 роки, він не вмів користуватися столовим приладдям, не вмів гратися разом з іншими дітьми, не одягався сам, тільки почав говорити.За рік, проведений у дитячому садку, Діма став дуже багато робити сам:
їсти, одягатися, допомагати по дому. У дитини розвинулися соціальні навички, удома вона розповідає, що "дружить із Федею, з Данею". Також, Дімочка, став багато і добре говорити, часто розповідає про садок. Рекомендую!
Гарний дошкільний заклад, куди ми ходимо не перший рік. Навіть найважчі дітки тут знаходять турботу і розуміння. Моя дитина погано говорила і була дуже сором'язливою. Але через півроку, все змінилося. Сьогодні ми розповідаємо вірші і співаємо пісні. Дуже любить уроки музики і заняття англійською мовою.
 
Мілена Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лія ()
Гарний дошкільний заклад, куди ми ходимо не перший рік. Навіть найважчі дітки тут знаходять турботу і розуміння. Моя дитина погано говорила і була дуже сором'язливою. Але через півроку, все змінилося. Сьогодні ми розповідаємо вірші і співаємо пісні. Дуже любить уроки музики і заняття англійською мовою.
Дитячий приватний садок Хеппі Тайм. Дивовижний дитячий садок, чисто, акуратно, смачно готували, приголомшливі вихователі - щодня в навчанні дитини було видно прогрес. Вироби, заняття, дитину навчили читати. Дуже рекомендую!
 
Полька Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де знаходиться цей садок?
 
Белла Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Полька ()
Підкажіть, де знаходиться цей садок?
У них в Одесі 4 філії: на Таїрова, на Черемушках, у Центрі та в Аркадії.
 
Ада Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Белла ()
У них в Одесі 4 філії: на Таїрова, на Черемушках, у Центрі та в Аркадії.
Яка можу зв'язатися з начальством?
 
Луїза Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ада ()
Яка можу зв'язатися з начальством?
Ось номери телефонів: 048 772 57 88, 093 668 85 88, 097 668 85 88.
 
Єва25 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже переживала, як донька піде в новий дитсадок Хеппі Тайм, але нам пощастило: вихователі просто професіонали. Групи маленькі, багато іграшок, цікаві заняття.  Нам все дуже подобається
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки (Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: