Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Найкращий дитячий садок Одеса (Найкращий дитячий садок Одеса)
Найкращий дитячий садок Одеса
Азіза Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дитячий садок Одеса


Порадьте приватний садок з малокомплектними групами і де є багато гуртків і секцій? Залиште свій відгук про цей садок?
 
Ельміра Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Азіза ()
Найкращий дитячий садок ОдесаПорадьте приватний садок з малокомплектними групами і де є багато гуртків і секцій? Залиште свій відгук про цей садок?
Я можу рекомендувати садок Хеппі Тайм. Насамперед вихователі - дуже душевні та професійні! Дуже сподобалася домашня обстановка, але водночас усе безпечно, чисто, з дотриманням усіх норм і правил. Практично не хворіли!  Чудовий садок для найменших.
 
Ілена Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ельміра ()
Я можу рекомендувати садок Хеппі Тайм. Насамперед вихователі - дуже душевні та професійні! Дуже сподобалася домашня обстановка, але водночас усе безпечно, чисто, з дотриманням усіх норм і правил. Практично не хворіли!  Чудовий садок для найменших.
У Хеппі Тайм з великою теплотою і любов'ю ставитися до дітей. Танюшка досі згадує своїх улюблених вихователів, хоча випустилися рік тому. Прекрасний дитячий садок, дуже добрий, красивий, чистий, затишний. Дуже цікаві заняття, свята, є відеоспостереження!
 
Lizzzka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ілена ()
У Хеппі Тайм з великою теплотою і любов'ю ставитися до дітей. Танюшка досі згадує своїх улюблених вихователів, хоча випустилися рік тому. Прекрасний дитячий садок, дуже добрий, красивий, чистий, затишний. Дуже цікаві заняття, свята, є відеоспостереження!
У Хеппі Тайм - прекрасний педагогічний склад. Індивідуальний підхід до кожної дитини. Вихователі настільки переймаються до кожної дитини, що процес адаптації проходить непомітно і безболісно. Дотримання режиму дня, якісне харчування і різноманітність творчої та пізнавальної діяльності. Комфорт для дітей і спокій для батьків. Рекомендую!
 
ДіанаК Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lizzzka ()
У Хеппі Тайм - прекрасний педагогічний склад. Індивідуальний підхід до кожної дитини. Вихователі настільки переймаються до кожної дитини, що процес адаптації проходить непомітно і безболісно. Дотримання режиму дня, якісне харчування і різноманітність творчої та пізнавальної діяльності. Комфорт для дітей і спокій для батьків. Рекомендую!
Хеппі Тайм - прекрасний дитячий садок.  Порівняно з Академією Дитинства, який сильно зіпсувався і харчування там жахливе. Дуже задоволені і раді, що потрапили сюди, хоча доводиться їздити. Вихователі уважні. Занять у групі багато, доньці особливо подобається англійська, малювання і музика. Харчування чудове, дитина сита.
 
Ocean658 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ДіанаК ()
Хеппі Тайм - прекрасний дитячий садок.  Порівняно з Академією Дитинства, який сильно зіпсувався і харчування там жахливе. Дуже задоволені і раді, що потрапили сюди, хоча доводиться їздити. Вихователі уважні. Занять у групі багато, доньці особливо подобається англійська, малювання і музика. Харчування чудове, дитина сита.
Теж відвідуємо Хеппі Тайм - прекрасний дитячий садок. Дуже задоволені. Вихователі та нянечки чуйні й уважні. Заняття надзвичайно різноманітні.
Харчування чудове, дитина алергік, меню підбирається індивідуально.
 
Ава Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ocean658 ()
Теж відвідуємо Хеппі Тайм - прекрасний дитячий садок. Дуже задоволені. Вихователі та нянечки чуйні й уважні. Заняття надзвичайно різноманітні.Харчування чудове, дитина алергік, меню підбирається індивідуально.
Шикарний садок! Відмінно підібраний педагогічний персонал! Лояльне ставлення персоналу та адміністрації! Завжди можна знайти рішення і домовитися! Знайшли тут буквально однодумців, приємних та інтелігентних людей! У наш час рідкість! Рекомендую на 100%! Діти виходять щасливі й задоволені - найбільший показник результатів праці!
 
Ruslan78 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де знаходиться цей садок?
 
Ельміра Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ruslan78 ()
Підкажіть де знаходиться цей садок?
Я знаю, у них є 4 філії: ми ходимо у філію на Варненській, знаю, що є ще на Таїрова, у Центрі та в районі Аркадії.
 
Kover59 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ельміра ()
Я знаю, у них є 4 філії: ми ходимо у філію на Варненській, знаю, що є ще на Таїрова, у Центрі та в районі Аркадії.
Може у вас є їхній номер телефону?
 
Ілена Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Kover59 ()
Може у вас є їхній номер телефону?
Так, залишився: 048-772-57-88, 093-668-85-88, 097-668-85-88.
 
Senya Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки позитивні враження викликає дитячий садок Хеппі Тайм. Чудово, що щоранку нас зустрічає лікар. Доньці дуже подобаються заняття англійською мовою, а мені, те, що я можу все бачити он-лайн. Затишна обстановка і тепла атмосфера добра і позитиву, як мені здається, є відмінною рисою Хеппі Тайму.
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Найкращий дитячий садок Одеса (Найкращий дитячий садок Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: