Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Дитячі товари та дитячі шопінг » Чи впливає якість ручок на почерк? (Чи впливає якість ручок на почерк?)
Чи впливає якість ручок на почерк?
Ksenya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи залежить формування почерку дитини від якості канцтоварів? Ручок, зошитів? Чи це все вигадка, якщо в дитини є талант художній, то почерк 100% буде гарний?
 
Anjet Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Впливає і дуже. Ручка має бути легка, зручна, з резиновим амортизатором. А папір теж треба якісний, певного відтінку, щоб дитина не втомлювалась.
 
MissMarpl Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Anjet ()
Впливає і дуже. Ручка має бути легка, зручна, з резиновим амортизатором. А папір теж треба якісний, певного відтінку, щоб дитина не втомлювалась.
Так, тільки ось ваш гумовий амортизатор натирає палець до мозолів. Якщо вчасно не змінити ручку, то потім горбик залишається на все життя. Краще вже брати AIHAO там м'яка дуже пластмаса і не тисне на палець. До того ж гелеві ручки формують гарний почерк, як і чорнильні.
 
Anjet Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата MissMarpl ()
Так, тільки ось ваш гумовий амортизатор натирає палець до мозолів. Якщо вчасно не змінити ручку, то потім горбик залишається на все життя. Краще вже брати AIHAO там м'яка дуже пластмаса і не тисне на палець. До того ж гелеві ручки формують гарний почерк, як і чорнильні.
а хіба їх не забороняють першачкам використовувати?
 
Неоліна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю як на почерк, але донька на деякі ручки скаржиться, що ними незручно і важко писати. Деякі потрібно сильніше натискати, від чого страждає швидкість написання.
Цього навчального року ми їй тільки на Розетці ручки беремо, там і якість завжди хороша, не буває браку, та й зручно замовляти в інтернеті великий список канцтоварів одразу - не люблю ходити по магазинах і купувати всі дрібниці окремо.
 
MissMarpl Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Anjet ()
а хіба їх не забороняють першачкам використовувати?
З чого б це?
 
1Віктор Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що залежить. Ми з дружиною намагаємося купувати дітям якісні канцтовари, одяг і взуття. Щоб не витрачати на все це багато грошей багато речей і товарів купуємо в інтернет магазинах. Ми навіть замовили своїм дітям у podushka.com обкладинки для зошитів і книжок.
 
parascovia Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно впливає.
 
Olegodesa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
я думаю, залежно від людини, я коли вчився в університеті і багато писав, то помічав, що від ручки змінюється почерк, а ось наприклад у мого одногрупника не було такого...
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Дитячі товари та дитячі шопінг » Чи впливає якість ручок на почерк? (Чи впливає якість ручок на почерк?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: