Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Подарунки дітям? (Подарунки дітям?)
Подарунки дітям?
Дбайлива Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращим подарунком буде щось розвивальне, тим паче в такому віці, коли вони все вбирають як губки.
тим паче в такому віці, коли вони все вбирають як губки. Я зупинилася на
журналі "Пізнайко". Разом із дитиною вже вивчили всі літери, потихеньку почали
читати. Ще мені подобається, що в журналі багато повчального є, на різних
історіях про тварин з їхніми проблемами, вимальовуються цілком життєві
ситуації. Усе написано дуже доступно для дітей, в ігровій формі - дитині
цікаво, а найголовніше не нудно
 
Тимохіна Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Журнал - у подарунок?! У вас напевно немає дітей
 
jade Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вважаю за краще дарувати цікаві, незабутні подарунки. Для дитини дуже важливі враження та увага
 
Ritik Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вважаю, що краще дитині організувати яскраве свято, повести на атракціони, в кіно або театр. А взагалі я завжди запитую щодо подарунків, ось племінник мені замовив костюм Бетмена, вже дуже він любить цього персонажа. Тепер на ДР буду підбирати йому костюм Бетмена
 
jade Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми своїй донечці організовували костюмований День народження, костюм Міні Мауса замовляли на colombina.ua, у них вибір великий, костюми ошатні та креативні, тож можете там подивитись Бетмена, зустрічала якось. Якість пошиття у них мені сподобалася, тому раджу
 
Ksenya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я вважаю за краще, як і ви, дівчатка, вкладати гроші у свята, а не в іграшки. Будь-який подарунок тільки на час, а спогади, вони вічні. Постійно замовляю клоунів, влаштовую вечірки з ночівлею, коли до мого Іванчика приходять друзі на ніч. Коли тепло, навіть дозволяю у дворі в наметі спати. А всякі там планшети і комп'ютери, вони дитину тільки псують!
 
Порох Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата jade ()
Ми своїй донечці організовували костюмований День народження, костюм Міні Мауса замовляли на colombina.ua, у них вибір великий, костюми ошатні та креативні, тож можете там подивитись Бетмена, зустрічала якось. Якість пошиття у них мені сподобалася, тому раджу
Міні Маус, звісно, шикарна, як із реального мульта))
але мене більше сонечко здивувало, і придумують же) і справді креативненько
 
MissMarpl Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ksenya ()
Особисто я вважаю за краще, як і ви, дівчатка, вкладати гроші у свята, а не в іграшки. Будь-який подарунок тільки на час, а спогади, вони вічні. Постійно замовляю клоунів, влаштовую вечірки з ночівлею, коли до мого Іванчика приходять друзі на ніч. Коли тепло, навіть дозволяю у дворі в наметі спати. А всякі там планшети і комп'ютери, вони дитину тільки псують!
Ну про планшети, це ви перегнули трохи палицю, але в іншому, ви дуже правильно робите. Для дитини - головне радість, веселощі. А планшет - це погана нудьга. Скільки він коштує, 3 тисячі гривень? Це можна 6 тисяч повітряних кульок з гелієм купити sharik.ua Якщо на рік розділити, щодня по 15 вийде) Я жартую, звісно, але загалом, перетворюйте гроші на веселощі, а не на спосіб позбутися настирливої уваги дитини.
 
Lisa5 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Іграшки в наших дітей мають бути насамперед розвивальними. Зараз навколо їх оточує інформаційний шум деградації. По телевізору і в інтернеті одне насильство, секс, ток-шоу ні про що. Ніякого глибокого підтексту, відсутній розвивальний елемент. Навіть геніальні старі казки Братів Грімм, Шарля П'єро та інших, у яких були заховані дуже непрості проблеми та їхнє вирішення, спростили до неподобства, перетворивши на Чуковського якогось
 
Uuuu Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата MissMarpl ()
Ну про планшети, це ви перегнули трохи палицю, але в іншому, ви дуже правильно робите. Для дитини - головне радість, веселощі. А планшет - це погана нудьга. Скільки він коштує, 3 тисячі гривень? Це можна 6 тисяч повітряних кульок з гелієм купити sharik.ua Якщо на рік розділити, щодня по 15 вийде) Я жартую, звісно, але загалом, перетворюйте гроші на веселощі, а не на спосіб позбутися настирливої уваги дитини.
Багато батьків думають, що щасливе дитинство - це солодощі та море іграшок. А насправді - це веселощі та увага. Треба приділяти більше уваги дитині, влаштовувати їй свята, грати з нею в ігри. Намагатися, щоб вона побільше часу проводила на вулиці, а не в інтернеті. В інтернеті вона ще за життя насидиться, а дитинство не повернути.
 
Арсана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли дітки виростають, запити їхні теж збільшуються) У чому переконалася на своє старшій доньці, начебто тільки вчора ляльками бавилася, а ось сьогодні вона просить на день народження смартфон, і не найпростіший, а якісний Самсунг із чудовими характеристиками.
12 років - такий вік, коли хочеться добре виглядати, подобатися оточуючим і володіти дорогими речами.
 
Торіні Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з вами
 
Джозі Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
підлітки вже не зовсім діти
 
Маркс Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, але й не дорослі люди
 
Машутка Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Торіні ()
підлітки вже не зовсім діти
підлітки вже не зовсім дітитак тільки здається)
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Подарунки дітям? (Подарунки дітям?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: