Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Подарунки дітям? (Подарунки дітям?)
Подарунки дітям?
Poolber Повідомлення # 16
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ksenya ()
Особисто я вважаю за краще, як і ви, дівчатка, вкладати гроші у свята, а не в іграшки. Будь-який подарунок тільки на час, а спогади, вони вічні. Постійно замовляю клоунів, влаштовую вечірки з ночівлею, коли до мого Іванчика приходять друзі на ніч. Коли тепло, навіть дозволяю у дворі в наметі спати. А всякі там планшети і комп'ютери, вони дитину тільки псують!
псують тільки якщо дозволяти сидіти за комп'ютером по 12 годин на добу, який сенс не дозволяти користуватися гаджетами в наш час, якщо дитина однаково братиме їх у друзів? Подарували доньці (4,5 року) на Новий рік планшетник Lenovo tab 2, дивимося переважно тільки мультфільми, бо ігри не дуже любить, на ДР у вівторок подарували дитячий набір намисто та браслети звідси + на свято витратили майже 1500 грн, тому що запрошували 6 подружок із батьками. На 8-е березня подарували електросамокат за 3500 грн., розглядали варіант золотий ланцюжок з хрестиком, але ціни на золото захмарні
 
alka Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені здається, не варто балувати дітей занадто дорогими подарунками. Діти повинні знати ціну грошам. Інакше виростуть із цих самих діточок корисливі й жадібні люди. Краще подарувати дитині конструктор якийсь, або ляльки. А в телефони та ігри встигнуть награтися. Повірте. Я своєму на день народження подарував електромотоцикл. Дорого обійшовся, але зате грається він на вулиці, а не сидить годинами в планшеті.
 
Veleta Повідомлення # 18
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Емоції, емоції і ще раз емоції)) Журнал у подарунок - дивно якось... його можна так принести дитині, але як подарунок - ні, не пройде такий номер із моїми дітьми biggrin
 
vorontsovanatulya Повідомлення # 19
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж думаю, що журнал у наш час це не найкращий варіант для подарунка дитині, вони й так надто багато часу проводять удома за телевізором і комп'ютером, треба дарувати щось, що спонукатиме їх більше рухатися і частіше бувати на свіжому повітрі. Я зараз обираю племінникові на день народження подарунок, йому чотири роки виповнюється, то хочу йому один із цих велосипедів подарувати, може, підкажете, який із них краще підійде для хлопчика його віку.
віку.
 
Інеса Повідомлення # 20
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
хороші варіанти
 
Дексар Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
і мені подобаються
 
Джулія Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
доньці плаття
 
Ostina Повідомлення # 23
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Зазвичай дітям дарують іграшки - найоптимальніший вараінт
 
sushko Повідомлення # 24
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дитина - фанат конструктора Лего, тому ми завжди йому даруємо новий набір. Зараз дуже популярні Зоряні воїни і звичайно ж вийшов набір Конструктора LEGO Star Wars Ми вже замовили його під ялинку для своєї дитини. Думаю, він буде в захваті!
 
vita-mosom Повідомлення # 25
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще порадьтеся з батьками дитини. Вони точно знають, чого вона хоче
 
Орєхова Повідомлення # 26
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно. Я довго не могла придумати подарунок своєму хрещенику, порадилася з сестрою, і вона мені зізналася, що син хоче в подарунок Дитячий конструктор LEGO Creator, щось із машинок та іншої техніки.
Купила такий набір.
 
Pilana07 Повідомлення # 27
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Журнал ні, а книжку можна, тим паче книжки не дешеве задоволення
 
WoW Повідомлення # 28
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене любить ляльок, конструктори...
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Подарунки дітям? (Подарунки дітям?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: