Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Чим займаєтеся вдома? (Чим займаєтеся вдома?)
Чим займаєтеся вдома?
LadySnov Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, чим займаєтеся вдома в період карантину. Розумію, що зараз такий період, що краще його перечекати у квартирі й не наражатися на небезпеку, але робити це дуже складно. Адже потрібно чимось цікавим зайняти себе, щоб час минав швидко й непомітно. Я ось зараз захопилася інформацією про живу природу, бо побачила, що вона, в той час, коли люди сидять удома, почала поновлюватися, очищаються річки і моря, а тварини навіть безлюдними містами гуляють. Ще знайшла такі цікаві факти про черепах, виявляється вони справжні довгожителі і зовні майже не відрізняються від своїх предків.
 
Пушинка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво ви проводите час, по-доброму заздрю вам. А для мене ось цей період став справжнім випробуванням, адже всі цілий день перебувають удома і вже почали дратувати одне одного. Сім'я в нас велика, тому важко ужитися всім разом.
 
Милаха Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, це проблема, так можуть і сварки початися через дрібниці, особливо якщо під одним дахом поживають різні покоління. Добре, що я живу в приватному будинку, у квартирі переносити карантин дуже складно. Тут хоча б можна у дворі прогулятися, а не тільки на балконі дихати свіжим повітрям.
 
PauloKoelio Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене сидіти у квартирі не проблема, я домосід ще той, але ось дуже напружує фінансовий бік питання. Дуже заздрю зараз тим людям, які можуть працювати дистанційно з дому. У мене, на жаль, такої можливості немає, тому всерйоз задумався про зміну професії. Дуже цікавить програмування, ось читаю що це таке
 
Шахіст Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
А я ось відпочиваю в прямому сенсі цього слова. Відпочиваю від роботи, від швидкоплинності звичайного життя. Мені здається, цей період даний нам для того, щоб переосмислити своє ставлення до життя і поміняти пріоритети.
 
Zevs Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
А мене сьогоднішня ситуація змусила шукати додатковий заробіток у мережі. Довелося піти у
відпустку на роботі, але жити ж за щось треба, заощадження швидко закінчуються. Тому вирішив
спробувати себе у ставках на спорт. Уже вибрав букмекерську контору для роботи, а тепер шукаю
хороші безкоштовні прогнози на спорт. Оскільки я новачок, без них мені не обійтися. Ось поки що 
знайшов такий рейтинг сайтів із прогнозами на спорт на freetips. Ось серед них напевно і 
виберу капера.
 
Reevs Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Не погано придумали
 
Moon Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми і так працювали з дому, тож карантин у нашому житті нічого не змінив
 
Ляда Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
sad
 
VodaNova Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Працюю віддалено. Готуємо їсти - нові страви освоюємо, гуляє, граємо в настільні ігри
 
oilroset Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я змінила професію і тепер працюю вдома, гуляю з собакою, дивлюся серіали, готую їсти, читаю книжки
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Чим займаєтеся вдома? (Чим займаєтеся вдома?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: