Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Чи прощати зраду (чи варто прощати зраду?!)
Чи прощати зраду
Katrine Повідомлення # 46
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
мені здається, я б ніколи не змогла пробачити зраду...(
 
Svetooo Повідомлення # 47
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
ось воно то не варте, але чим довше живу, тим більше розумію, що іноді через наявність спільних дітей і житлоплощі доводиться і про прощення подумати.
 
Varvara Повідомлення # 48
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато залежить від ситуації. Я звичайно виправдовувати цей вчинок не хочу. Це жахливо, коли є зрада, але іноді заради сім'ї ...
 
Reevs Повідомлення # 49
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
А чому вона допомогла то?
 
VodaNova Повідомлення # 50
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Зрада - це порушення подружньої вірності, а той, хто її порушив, вважається невірною людиною, яка не виконала свої зобов'язання. Той, хто спокійно ставиться до зради, найімовірніше, просто не відчуває почуттів до свого шлюбного партнера. Коли подружня невірність трапляється в період серйозних конфліктів, то це сприймається як природний результат. Сила переживання залежить від частоти подібних ситуацій у минулому. Перш ніж робити висновки і переходити до радикальних заходів, таких як розлучення, варто розібратися в справжніх причинах зради. Якщо це помилка партнера, в якій він кається, потрібно вміти пробачити... Але я не бувала в подібних ситуаціях... поки що... і не можу судити...
 
oilroset Повідомлення # 51
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Не вдасться пробачити. Навіть якщо захочеш, тому краще не мучити одне одного й одразу розійтися, людина свій вибір зробила і на цьому все
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Чи прощати зраду (чи варто прощати зраду?!)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук: