Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Шлюбний контракт (Шлюбний контракт)
Шлюбний контракт
Патриція Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Не так давно мені мій молодий чоловік запропонував руку і серце. Оскільки ми вже довго зустрічаємося, я погодилася. Але в будь-якому разі, мені потрібно якось убезпечити себе і своє майно, яке мені дісталося у спадок від моїх родичів. А частина ще дістанеться. Ось і вирішила я скласти шлюбний контракт. Але не знаю до кого краще звернутися. Може щось порекомендуєте?
 
Tojarn Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
А ваш обранець знає про ваші наміри? Мені б, як чоловікові, дуже було б прикро, якби моя кохана складала якісь там папірці.
 
Andromeda Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось саме в таких випадках я повністю розумію автора. Якщо немає жодних думок і намірів, то яка різниця, є шлюбний контракт чи ні. А в сучасному світі настільки поширеним є обман та афери, що без подібних паперів просто не обійтися. Що стосується питання, до кого краще звернутися, то мені здається, таким питанням має займатися нотаріус. В Одесі їх чимало Як варіант, загляньте до них. Думаю, вони зможуть вам допомогти грамотно скласти контракт.
 
Agafiya Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Для того, щоб не було подібних ситуацій, потрібно заміж виходити за свою рівню. Тільки тоді не треба буде переживати ні про що. Адже все, що буде нажито, воно буде спільним.
 
VodaNova Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми не укладали шлюбного контракту. Після розпису всю нерухомість чоловік переписав на мене. А транспот (машини і с/техніка), акції та всі папери - на нього... Я задоволена.
 
Elen4ik Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Патриція ()
Не так давно мені мій молодий чоловік запропонував руку і серце. Оскільки ми вже довго зустрічаємося, я погодилася. Але в будь-якому разі, мені потрібно якось убезпечити себе і своє майно, яке мені дісталося у спадок від моїх родичів. А частина ще дістанеться. Ось і вирішила я скласти шлюбний контракт. Але не знаю до кого краще звернутися. Може щось порекомендуєте?
Якщо є такі думки, значить думаєте, що можете скоро розійтися. Так, складайте
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Шлюбний контракт (Шлюбний контракт)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: