Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Як Ви ставитеся до мед препаратів для чоловіків?! (препарати для чоловіків)
Як Ви ставитеся до мед препаратів для чоловіків?!
tolia635 Повідомлення # 31
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з дружиною не особливо паримося на цей випадок, у неї все добре з бажанням, а мені для можливостей беремо Еротон, благо що в
аптеках зараз все що завгодно знайти можна.
 
Hi228 Повідомлення # 32
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається Еротон. Давно його беру. Недорогий і результат завжди є. Раджу.
 
ВІТОС Повідомлення # 33
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Є чудовий стимулятор потенції - це фітоцукор, повністю з натуральних компонентів, купував тут, називається Секрет Казанови, працює здорово, оргазм на багато яскравіший, ніж зазвичай, можна вживати після алкоголю, діятиме так само шалено, побічних ефектів не спостерігав. Навіть дівчина моя помітила різницю в сексі.
 
kirill252525 Повідомлення # 34
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
дивлячись які товари якщо аналоги віагри, то є хороші;) треба підібрати собі щоб не дуже сильні були
 
Louis Повідомлення # 35
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
негативно
 
Vladlen93 Повідомлення # 36
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Я негативно
Додано (19.02.2017, 11:47)
---------------------------------------------
Здрастуйте, мені хоч такі препарати ні до чого, але мій знайомий говорив мені що для збільшення потенції замовляє препарат "Super P Force", ефект каже просто супер і головне жодних побічних ефектів немає.
 
Sava Повідомлення # 37
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, чесно кажучи, теж трохи скептично ставлюся до подібних речей. Оскільки там основну роль відіграє реклама, через яку люди купують подібну нісенітницю, бо обіцяють після прийому препарату дуже хороші результати. А людині ж, що не скажи, велику роль відіграє самонавіювання. Мені мій фізіотерапевт розповідав подібні випадки у своїй практиці, якщо кому цікаво, medikom.ua. Якщо порушення функції не було, то не варто їх вживати, а якщо вже причина з'явилася, то краще до уролога звернутися.
 
Vladlen93 Повідомлення # 38
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, мені хоч такі препарати ні до чого, але мій знайомий говорив мені, що для збільшення потенції замовляє препарат "Super P Force", ефект, каже, просто супер і головне - жодних побічних ефектів немає.
 
Lugova Повідомлення # 39
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці, допоможіть розібратися. Мені лікар призначив вітамінний комплекс. Хто знає, чи впливає цей холестерин на судини всього організму? Чи мені його даремно прописали? Просто ціна у цієї штуки не хила, не хочеться гроші на вітер пустити.
 
Nikartemov Повідомлення # 40
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Metr ()
У мене теж любить іноді балуватися всілякими збудниками для того, щоб бути активним у ліжку. Усе нахвалює Сіаліс. Я навіть трохи разок не повівся, хотів спробувати. Але в мене поки що все нормально з цією справою ))))
І абсолютно обґрунтовано, ефект відчув особисто Так, дорогувато, але в Одесі можна купити аналог у рази дешевше, а якість не гірша. Що там і як впливає на здоров'я, багато хто тут сильно переживає, почитайте інструкцію або проконсультуйтеся з лікарем. А вже для гідного сексу точно корисний 
Де купити, дивіться нижче.
 
Kashpo Повідомлення # 41
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого надалі були проблеми з потенцією, що тільки я не робила, а наш дружок відмовлявся зі мною спілкуватися (((( Мене все це дістало, і відвела його до лікаря. Призначив препарат нового покоління спрей Строндекс, його потрібно було бризкати під язик один-два рази за хвилин 25 до статевого акту.
 
demko12 Повідомлення # 42
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, якщо Випро засоби, які нібито збільшують тривалість статевого акту в п'ять разів -
цілком можливо. Однак, існують адже й препарати, які є
натуральними, і справді допомагають. Наприклад, я собі тестостерон на цьому
майданчику замовляю foods-body. Цей гормон справді
збільшує чоловічу силу, коли організм не може виділяти його достатню кількість самостійно.
кількість самостійно.
 
Killya Повідомлення # 43
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що одноденні, на кшталт віагри, сильно садять серце, а в інших не знаю чи є сенс
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Як Ви ставитеся до мед препаратів для чоловіків?! (препарати для чоловіків)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: