Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Спортивне харчування (Спортивне харчування)
Спортивне харчування
Othoose Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже 2 місяці інтенсивно займаюся в спортзалі. Відчуваю, що організм не справляється з навантаженнями. Порадьте, може, мені якісь вітаміни попити, або може, є якісь харчові комплекси для спортсменів?
 
Exiousle Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Подивіться собі тут протеїни або може бути якийсь вітамінний комплекс. А найкраще для початку порадьтеся з тренером. Він краще вам найкраще підбере добавки, які підходять під ваші навантаження.
 
Ветал Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
жирозріджувачі спробуй
 
желберт Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Жироспалювач Olimp L-Carnitine 1500 Extreme 120 капсул одне з найкращих поєднань ціна\якість. ефективність - поза підозрою.
 
vikki5100 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, найкраще самостійно готувати протеїнові коктейлі, або жироспалювальні, я ось сама думаю зробити, зараз поки що в пошуках блендера, а так рецептик, на ранок і на ніч випивати коктейль із кефіру, коріандру й кориці меленої. Результат за місяць 3-4 кл піде.
 
new_ton Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата vikki5100 ()
Думаю, найкраще самостійно готувати протеїнові коктейлі, або жироспалювальні, я ось сама думаю зробити, зараз поки що в пошуках блендера, а так рецептик, на ранок і на ніч випивати коктейль із кефіру, коріандру й кориці меленої. Результат за місяць 3-4 кл піде.
я якраз купила собі спеціально для коктейлів протеїнових блендер. чудова штука.
 
demko12 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаєте, до складу спортивного харчування спортсменів входять найрізноманітніші вітамінні
комплекси. Дізнатися, які саме потрібні саме Вам
 
Daddy Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А як на мене, то правильно харчуватися можна і без спортивного харчування
 
ValeriiG Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
можна і без спортивного харчування, але з ним простіше, та й я от не люблю рибу, а мені потрібен риб'ячий жир споживати, я і беру ось цей, і нічого страшного, що його виробляють фірми, які й спортивне харчування...
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Спортивне харчування (Спортивне харчування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: