Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Свій сайт
Vladlen93 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт, як можна просунути свій сайт у гуглі та Яндексі?
 
Nata93 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часу доби, мій знайомий для просування свого сайту звертався в цю фірму http://www.seowizard.ru/ сайт піднявся досить швидко.
 
Zahar Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
замов послугу
 
pacan Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо є вільний час, можете спробувати самостійно освоїти це ремесло... звісно, це не просто, але якщо є бажання і немає можливості платити виконавцю, можна пройти курси онлайн, наприклад, і розвивати свій сайт. Ось цікава стаття у мене в підписі. Начебто не так уже й складно ... хоча і не просто. Я просто сам зараз вчуся SEO
 
SavaBodrov Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
способів маса. починаючи від прихованої реклами, закінчуючи просуванням у соц мережах
 
Aleksandra555 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я якраз нещодавно створила свій перший сайт, посадила його на чудовий хостинг https://hostpro.ua , за річну передоплату отримала безкоштовний домен. Після довго думала з приводу розкрутки і навіть самостійно намагалася щось робити, але тільки даремно час витратила. Потім звернулася до фахівців і вони, використовуючи комплексний підхід, зробили мій сайт популярним, впізнаваним, підняли його в 10ку топа пошукових систем.
 
Lamina Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Послухаю, тема актуальна
 
Kitt Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
До СЕОшників потрібно звертатися, самому просунути сайт нереально. Шукав компанію, яка займається створенням і розробкою сайтів у Дніпрі і знайшов ideadigital. agency . Спочатку звісно проконсультувався щодо тарифів, що скільки коштує, подивився кейси. Раджу і вам з цього почати, вся інформація є на сайті компанії зайдіть і подивіться.
 
vdowencko Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Vladlen93 ()
Усім привіт, як можна просунути свій сайт у гуглі та Яндексі?
Способів просування багато, починаючи від ЯД і закінчуючи краудмаркетингом. Використовуйте різні інструменти реклами, тоді досягнете більшого успіху. А також ви можете приєднатися до цієї партнерки, отримати реферальне посилання і розмістити у себе на сайті. За кожного реферала, який перейшов по вашому посиланню і здійснив покупку буде нараховуватися дохід. Я вже таким ось чином заробляю, виходить цілком значна сума.
 
Petrb Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз багато різних способів, але для ефективного просування потрібно відштовхуватися від тематики вашого сайту. Звертався в компанію NeoSeo, порадили спочатку провести аудит, після чого було ухвалено рішення зробити внутрішню оптимізацію, оскільки від цього залежить багато чого. Зараз займаються зовнішнім просування, і вже видно результати
 
1kryptik Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіщо свій сайт. Це вже давно не вигідна справа. Уявіть тільки скільки ви його будете розкручувати і скільки грошей доведеться вкласти! А ще найсумніше, що ці кошти найчастіше не виправдовують себе... Краще шукати більш стабільне і реальне. Я ось наприклад купив собі майнінг-ферму - m i n i n g s h o p . r u . І виходить просто чудово! Щодня знімаю хороші гроші!
 
Hugertown Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі, звісно, багато хто купує свої сайти у вебмайстрів, але водночас витрачає величезні гроші й часто отримує якесь фуфло, а не те, що замовляли, я сам був жертвою такого, замовив сайт, а мені вставили крадений шаблон туди й плюс накинули ботів, а сказали, що, мовляв, розкрутили його. Гроші вже сплачені були. Ось так то. Тому нікому не раджу таким займатися. Створити сайт можна і без усієї цієї мороки, вже сам нещодавно дізнався, що з'явився спосіб, як все швидко і покроково зробити. Проблема в тому, що безліч матеріалів і статей на цю тему дуже складні для звичайного користувача і багато людей просто не розуміють складних формулювань технарів і програмістів. Але мені друг порадив статтю про те http://intop24. ru/razmeshhenie_sajta_v_internete де весь матеріал подано дуже легко, простими словами, крок за кроком і з картинками, це реально оптимізований матеріал, тому всім раджу вивчити її, це реально придатне й корисне. Удачі вам, мені вона вже посміхнулася, тепер власник сайту і впевнений, що у вас теж вийде =)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: