Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Форум веб майстрів » Якісний хостинг (Якісний хостинг)
Якісний хостинг
Boris Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісний хостинг
Якісний хостинг в Одесі та Україні


Мене цікавить, чи є в Одесі якісний хостинг в Одесі і взагалі в Україні?!
Питання тільки тому, що запускаємо великий інтернет-проект, але ось з хостингом ще не визначилися! Знаючи які в Україні та Одесі хостинги (майже всі пропозиції вже переглянули), то дуже зацікавило це питання...

Прошу залишати тут свої рекомендації!
 
znatok Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Як Ви висловилися, "якісний хостинг" в Одесі та й в Україні знайти майже неможливо...

Нещодавно зіткнувся з ситуацією, мій хостинг відключив сайт при відвідуваннях близько 1200 унікальних відвідувачів на день... Подзвонили і тупо відключили сайт...

Зараз теж у пошуках нового хостингу, поки нічого путнього не знайшов! Сайт полегшили (зняли кілька великих скриптів) і поки що він працює, але, звісно, хочеться більш нормальний хостинг...
 
vades1 Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата znatok ()
Нещодавно зіткнувся з ситуацією, мій хостинг відключив сайт при відвідуваннях близько 1200 унікальних відвідувачів на день... Подзвонили і тупо відключили сайт...
Напевно час завантаження скриптів був дуже великим, серйозне навантаження на сервак...

Найнормальніший і найякісніший хостинг - це компанія хостинг.юа, але краще в них орендувати сервер, не дуже дорого, але й проблем із хотингом не буде... Але ця компанія напевно єдина в Україні, яку можна рекомендувати.

А взагалі, якщо у Вас серйозний проект замовляйте собі нормальний німецький хостинг, він і недорого будує (буває навіть дешевше, ніж у нас) і надійніший.
 
Hasb Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
А що мені потрібно для ігрового сервера? На що дивитися?
 
Veslo Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Hasb ()
А що мені потрібно для ігрового сервера? На що дивитися?
Ну як мінімум, якщо це не веб-іграшка, то ВДС або дедик, якщо масштаби великі, то краще дедик. Ось тут можна підібрати під ваші умови і гаманець!)
 
Dominik Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю дуже хороший хостинг - посилання. Багато різних видів, починаючи від звичайного хостингу, закінчуючи виділеним сервером.
 
Komarow Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
А що це за "пікпукхостінг", хто-небудь уже пробував, щось відгуків ніде не бачу чи це зі свіжоспечених?
 
Zazhygalka Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Boris ()
Мене цікавить, чи є в Одесі якісний хостинг в Одесі і взагалі в Україні?!
На моєму сайті теж досить багато відвідувачів на день, безкоштовний одразу відпав, уже другий рік працюю з https://mirohost.net/hosting, знаєте, збоїв не було, навіть якщо щось відбувається техпідтримка завжди допомагала дуже швидко. Подивіться самі, почитайте відгуки, але особисто мені підходить і подобається.
 
AndreiPodryga37 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
щодо українських мало що знаю, я російськими користуюся
 
Aleksandra555 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз багато компаній у нас в країні надають послуги якісного хостингу
 
SavaBodrov Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
користувався безкоштовним хостингом, залишився незадоволений
 
Aleksandra555 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайшли взагалі чим користуватися. Добре, що хоч дані збереглися, а то ж безкоштовний хостинг - задоволення сумнівне. Я особисто за те, що краще заплатити, але отримати якісну послугу. До речі, можу порекомендувати чудовий український хостинг https://hostpro.ua/hosting-linux.html . Сама ним користуюся, задоволена. Швидкість швидка, продуктивність хороша, надійний захист і ціна прийнятна.
 
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Форум веб майстрів » Якісний хостинг (Якісний хостинг)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: