Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОДЕСЬКИЙ ЮМОР » Одеські анекдоти » Якби WINDOWS була написана в Одесі (Якби WINDOWS була написана в Одесі)
Якби WINDOWS була написана в Одесі
vades1 Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби WINDOWS було написано в Одесі

1. Після завантаження Windows з'являється напис 'Таки я завантажилася! ' і протягом 15 хвилин грає мелодія
'Сім сорок', яку не можна ні призупинити, ні скасувати.
2. Під час натискання на клавішу 'Старт' з'являється повідомлення 'Ну, шо ти тут клацаєш, пішов би краще у футбол
пограв... '.
3. Клавіатурний драйвер автоматично перетворює букву 'г' на букву 'х', а букву 'ч' на букву 'ш'.
4. Під час відкриття нового документа за замовчуванням йому присвоюється назва 'Шоб ти був здоровий.doc'.
5. Під час під'єднання до Інтернету з'являється напис: 'Шо ти займаєш лінію? А раптом мама подзвонить? '
6. Під час відкриття будь-якої папки або файлу з'являється попереджувальне повідомлення: 'І воно тобі туди треба? '
7. Під час інсталяції будь-якої програми з'являється повідомлення: 'Ну і куди ти збираєшся писати, поц? Ти
купив новий харддрайв? '
8. Розміри файлів вказуються з точністю до біта, а замість таймера в панелі вбудовано лічильник споживання електроенергії за час роботи комп'ютера.
9. При виклику довідкової системи завжди з'являється інструкція з приготування фаршированої риби.
10. Кожні 30 хвилин автоматично вмикається savescreener з написом: 'Ой-вей, я втомилася...'. '
 
znatok Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата vades1 ()
Якби WINDOWS було написано в Одесі1. Після завантаження Windows з'являється напис 'Таки я завантажилася! ' і протягом 15 хвилин грає мелодія
'Сім сорок', яку не можна ні призупинити, ні скасувати.
2. Під час натискання на клавішу 'Старт' з'являється повідомлення 'Ну, шо ти тут клацаєш, пішов би краще у футбол
пограв... '.
3. Клавіатурний драйвер автоматично перетворює букву 'г' на букву 'х', а букву 'ч' на букву 'ш'.
4. Під час відкриття нового документа за замовчуванням йому присвоюється назва 'Шоб ти був здоровий.doc'.
5. Під час під'єднання до Інтернету з'являється напис: 'Шо ти займаєш лінію? А раптом мама подзвонить? '
6. Під час відкриття будь-якої папки або файлу з'являється попереджувальне повідомлення: 'І воно тобі туди треба? '
7. Під час інсталяції будь-якої програми з'являється повідомлення: 'Ну і куди ти збираєшся писати, поц? Ти
купив новий харддрайв? '
8. Розміри файлів вказуються з точністю до біта, а замість таймера в панелі вбудовано лічильник споживання електроенергії за час роботи комп'ютера.
9. При виклику довідкової системи завжди з'являється інструкція з приготування фаршированої риби.
10. Кожні 30 хвилин автоматично вмикається savescreener з написом: 'Ой-вей, я втомилася...'. '
Старий, уже давно побитий жарт, але все одно ще веселий
 
fenix Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Все хороше повторюється, та й не хороше теж)
 
Metr Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, жарт реально веселий)
 
КаринаКолесник Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу таку версію
 
Stasyan Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
я думаю, її не складно створити.
 
Exiousle Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Було б дуже прикольно)
 
nata11 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
весело
 
Metainform Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Забавно
 
ironstell Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
поржав)
 
Jacoby Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
люто плюсую
 
Одеський форум » ОДЕСЬКИЙ ЮМОР » Одеські анекдоти » Якби WINDOWS була написана в Одесі (Якби WINDOWS була написана в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: