Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Туризм » Замовити залізничні квитки в Одесі (Замовити залізничні квитки в Одесі по інтернету)
Замовити залізничні квитки в Одесі
Клерк Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити залізничні квитки в Одесі


Де можна замовити залізничні квитки в Одесі по інтернету?! Не можу знайти зручний і нормальний сайт в Одесі де можна замовити залізничні квитки з доставкою!

Незрозуміло, чому таких у рідному мені Києві дуже багато, а в Одесі за півгодини знайшов кілька штук, але всі якісь каламутні!

Допоможіть, потрібен перевірений сайт, щоб замовити залізничні квитки в Одесі! Буду дуже вдячний!
 
Odessit Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо Вам треба швидко замовити залізничні квитки в Одесі, то є перевірений і якісний сайт такого плану... На цьому інтернет-ресурсі я дуже часто замовляю залізничні квитки. Квитки на залізницю можна замовити онлайн, а можна і телефоном на сайті miykvytok. Якщо замовляти по телефону, то будуть з доставкою  smile
 
vades1 Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж кілька разів замовляв на сайті Мій Квіток авіа та залізничні квитки. Сайт чудовий у плані використання, замовляв і онлайн і телефоном... Мені більше сподобалося з доставкою. Мій Квіток - це новий тікетс.юа, тільки зручніше   smile
 
Gpoint Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я погоджуся з користувачем vades з приводу компанії Мій Квиток
Це навіть не компанія, а національний квитковий оператор, у них зараз можливе замовлення не тільки залізничних квитків телефоном з доставкою.
Зараз можна замовити авіаквитки, залізничні квитки і квитки на автобус онлайн.

Адміністрація:
- Посилання це вже є вгорі сторінки в другому повідомленні!


Додано (10.10.2012, 16:50)
---------------------------------------------

Ув. адміністрація!
Зверніть увагу що воно веде на не робочу сторінку! виправте це!

Адміністрація:
- Посилання виправлено!
 
andreyЦирк Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
добре!
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Туризм » Замовити залізничні квитки в Одесі (Замовити залізничні квитки в Одесі по інтернету)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: